Menu

Pensjonaty Stegna

  • Stegna
  • pensjonaty
I okolice:

Znaleziono 10 ofert noclegowych w Stegnie i okolicy.

Pensjonaty Stegna


Stegna to duża wieś leżąca Żuławach Wiślanych, nad Zatoką Gdańską. Posiada przystań morską dla rybaków oraz kąpielisko morskie. Pierwsza historyczna wzmianka na jej temat pojawiła się w 1432 roku. Co więcej, jest także punktem węzłowym turystycznej kolei wąskotorowej. Każdego roku odbywa się tutaj popularny Międzynarodowy Festiwal Organowy. W Stegnie z pewnością warto zwiedzić między innymi zbudowany w 1681-1683 Kościół parafialny. Wewnątrz znajdują się unikatowe malowidła na płótnie oraz zabytkowe organy.

 

Spokojna atmosfera i malownicze krajobrazy skutecznie zachęcają do chwili wytchnienia, oderwania się od codziennych obowiązków. Osoby, które liczą się z kosztami podczas takich wyjazdów, zdecydowanie powinny rozważyć nocleg w pensjonacie. To bardzo ekonomiczna i wygodna opcja.

 

Do wyboru są pokoje albo z łazienkami własnymi, albo z ogólnodostępnymi, spełniającymi oczekiwania wczasowiczów. Co więcej, pokoje z reguły wyposażone są w TV, czajnik czy lodówkę. Posiadają też balkony, z których można podziwiać niesamowite widoki. Dodatkowo w pensjonatach często istnieje możliwość wykupienia wyżywienia w bardzo przystępnej cenie.

 

oddalone od Stegna: 0 km
Muzeum Bursztynu - Stegna
oddalone od Stegna: 3 km
Muzeum Obozu Koncentracyjnego w Sztutowie
oddalone od Stegna: 4 km
Mini Zoo w Jantarze