Menu

Noclegi Chałupy

  • chalupy
I okolice:

Znaleziono 214 ofert noclegowych w Chałupach i okolicy.

Chałupy - nocleg, pokoje i domki na wakacje


Chałupy słyną ze swojej szerokiej plaży ciągnącej się wzdłuż całej miejscowości. Płytkie i spokojne wody Zatoki Puckiej sprawiają, że jest to jedno z najlepszych miejsc do uprawiania żeglarstwa, wind i kite surfingu. Znajduje się tu także wiele szkółek oraz wypożyczalni sprzętu. Oferta wakacyjnych noclegów w Chałupach obejmuje pokoje i domy gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe i Pensjonaty. Chałupy to świetne miejsce na wczasy nie tylko dla uwielbiających aktywny wypoczynek nad morzem. 

 

Dla kogo wczasy w Chałupach?

 

Chałupy to turystyczna miejscowość położona w województwie pomorskim. Naturalne ukształtowanie terenu i dostęp do Zatoki Puckiej sprawiają, że na tym obszarze prężnie rozwija się windsurfing. Miłośnicy tego wodnego sportu twierdzą, że Chałupy to jeden z lepszych ośrodków windserfingowych na terenie Polski!

Chałupy oferują turystom szereg różnych atrakcji. Rozrywkę znajdzie tu każdy, niezależnie od wieku i upodobań. Na tych, którzy cenią sobie bierny wypoczynek, czeka plaża w Chałupach.

Nie można poddać pod wątpliwość, że w tej miejscowości tętni życie. Od kilku lat organizowany jest tu festiwal rybacki, którego nazwa brzmi: “Kaszubskie łodzie pod żaglami”. To wspaniała okazja do tego, by zobaczyć łodzie, którymi niegdyś pływali rybacy. Na festiwalu prezentowane jest również rzemiosło rybackie.

 

Chałupy - jaki nocleg wybrać?

 

Noclegi w Chałupach oferuje wiele domów gościnnych Pensjonatów oraz Hoteli - to najpopularniejsze typy noclegów w tej okolicy. Zapoznaj się z naszą szeroką bazą noclegową Chałup i wybierz sprawdzony nocleg dostosowany do swoich potrzeb. Weekendowe pobyty dla grupy przyjaciół czy rodzinne wakacje w Chałupach to idealne miejsce na spędzenie urlopu. Z nami zaplanujesz udane wczasy nad morzem

oddalone od Chałupy: 6 km
Rezerwat przyrody Słone Łąki
oddalone od Chałupy: 7 km
Morze klocków - Swarzewo
oddalone od Chałupy: 7 km
Muzeum Iluzji we Władysławowie