Menu

Noclegi Sztutowo

I okolice:

Znaleziono 67 ofert noclegowych w Sztutowie i okolicy.

Sztutowo - noclegi, pokoje


Wczasy w Sztutowie - jakie atrakcje?

 

Sztutowo to duża wieś zlokalizowana na terenie województwa pomorskiego. To jedna z najchętniej wybieranych przez turystów miejscowości na urlop. Czym Sztutowo wyróżnia się na tle innych nadmorskich miejscowości…? Głównym walorem tego terenu jest piaszczysta i szeroka plaża. Turyści chętnie spędzają tu czas - zarówno biernie, jak i aktywnie. Panujące tu warunki sprzyjają słonecznym kąpielom wodnym oraz wieczornym spacerom.

Nie można poddać wątpliwości, że Sztutowo to niezwykle ważny punkt historyczny na mapie Polski. Na terenie wsi znajduje się Muzeum Stutthof prezentujące niemiecki obóz koncentracyjny. To, co możesz tu zobaczyć, to m.in. komora gazowa, krematoria oraz komendantura. Muzeum dokłada wszelkich starań, by zaprezentowane tu obiekty oddawały tragizm tamtych czasów. Na zwiedzających czekają również filmy dokumentalne, które przedstawiają życie ludzi w obozach koncentracyjnych.

Będąc w Sztutowie warto również zapoznać się z atrakcjami okolicznych miejscowości Sztutowa. W Malborku na zwiedzających czeka zamek oraz park dinozaurów. W pobliżu znajduje się również Gdańsk, Sopot oraz Gdynia.

 

Jaki nocleg wybrać w Sztutowie?

 

Sztutowo oferuje wczasowiczom komfortowe noclegi dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, jak i osób podróżujących samotnie. To świetne miejsce na zarówno na wczasy rodzinne jak i jako baza wypadowa do zwiedzania okolicy. Najpopularniejsze rodzaje obiektów noclegowych w Sztutowie to kwatery w domach gościnnych i willach, domki oraz Pensjonaty. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i zarezerwuj bezpieczny i sprawdzony nocleg w Sztutowie! 

oddalone od Sztutowo: 1 km
Muzeum Obozu Koncentracyjnego w Sztutowie
oddalone od Sztutowo: 4 km
Dni Rybaka - Kąty Rybackie
oddalone od Sztutowo: 4 km
Muzeum Zalewu Wiślanego - Kąty Rybackie