Menu

Apartamenty nad morzem

  • nad morzem
  • apartamenty

Znaleziono 1117 ofert noclegowych i okolicy.

Apartamenty nad morzem Bałtyckim


Klientom, którzy preferują wakacje nad morzem, a przy tym cenią komfort i wygodę pobytu, proponujemy  apartamenty nad Bałtykiem. Nocleg w takim miejscu gwarantuje swobodny dostęp do różnorodnych udogodnień, takich jak basen, widok na otwarte morze, atrakcje dla dzieci czy pełne wyżywienie. Apartamenty dostępne w naszej bazie noclegowej wyróżniają się korzystną ceną. Jest to świetna propozycja noclegowa zarówno w ramach pojedynczego wypadu weekendowego, jak i dłuższych wakacji.

 

Odpocznij na plaży

 


Sprawdź apartamenty nad morzem i zrelaksuj się na plaży! Na naszym portalu znajdziesz szeroki wybór noclegów w niemal każdej z nadmorskich miejscowości. Wypoczynek nad morzem bałtyckim to od lat jedna z ulubionych przez Polaków form spędzania wakacji. Wraz z rozwojem bazy noclegowej dużym zainteresowaniem zaczęły cieszyć się apartamenty nad morzem. Praktycznie w każdej miejscowości nadmorskiej znajdują się kompleksy apartamentowe, które oferują szereg dodatkowych atrakcji. Standardem staje się dostępność basenu na terenie obiektu, a wiele z nich posiada także dodatkową ofertę zabiegów SPA & wellness.

 

Wybierz apartament nad morzem!

 


Apartamenty zapewniają duży komfort wypoczynku, ale także prywatność, gdyż nie musimy dzielić kuchni czy łazienki z innymi wczasowiczami. Oferty apartamentów nad morzem coraz częściej obejmują nie tylko wakacyjne tygodniowe pobyty, gdyż wiele osób preferuje krótszy weekendowy odpoczynek – niekoniecznie tylko latem. Każda pora roku nad Bałtykiem jest ciekawa, a mnogość wspomnianych atrakcji sprawi, że pobyt w apartamencie z pewnością będzie udany.

 

Słońce, plaża, piasek i… co dalej?
Co oprócz opalania się, kąpieli w morzu i spędzania czasu na plaży na nas czeka? Wakacje nad polskim morzem nie muszą kojarzyć się z nudą - to od Ciebie zależy jak spędzisz swój urlop! Wiele miejscowości, które dla wczasowiczów przygotowały szeroką bazę noclegów i miejsc oferujących wolne pokoje, ma w swojej ofercie szereg atrakcji i miejsc wartych odwiedzenia, m.in.:

  • latarnia morska w Kołobrzegu,
  • nadmorska promenada w Świnoujściu,
  • fokarium na Helu,
  • ruiny kościoła w Trzęsaczu,

    i wiele, wiele innych miejsc.

A na plaży? Jeśli wybierasz się na całodniowy pobyt na plaży, nie zapomnij przygotować jedzenia, które najlepiej przechowywać w przenośnej lodówce. Jeśli na plażę wybierasz się z dziećmi, tym bardziej nie możesz zapominać o butelkach z wodą i drobnych przekąskach. Długie kąpiele w morzu, budowanie zamków, zabawy na piasku i sportowa rywalizacja podczas gry w badmintona bądź w siatkówkę plażową, mogą pobudzić apetyt dzieci. Jak można spędzić czas na kocu? Do klasycznych rozrywek należy czytanie książek, słuchanie muzyki, granie w karty lub gry planszowe. Zarezerwuj noclegi nad morzem i spędź wakacje tak, jak lubisz!