Menu

Noclegi Puck

I okolice:

Znaleziono 221 ofert noclegowych w Pucku i okolicy.

Puck - noclegi, pokoje


Puck to emanująca spokojem miejscowość zlokalizowana w województwie pomorskim. Miejscowość ta posiada ogromny potencjał turystyczny, a to wszystko za sprawą dogodnego położenia - Puck leży nad Zatoką Pucką.

 

Puck na wczasy? jakie atrakcje?

 

To, co przyciąga turystów do Pucka, to ciekawa architektura. W sercu miasta znajduje się rynek. Zabytkowe kamienice, fontanny i stylowe ławeczki zachęcają podróżników do wieczornych spacerów. Rynek Pucka to prawdziwe centrum, w którym toczy się zarówno życie kulturalne, jak i rozrywkowe. Latem nietrudno spotkać tu miejscowego muzyka, który umila turystom czas śpiewając i grając.

W pobliżu Rynku znajdują się inne ciekawe obiekty architektoniczne, które z pewnością warto zobaczyć. Jest to, m.in. Kościół Świętego Piotra i Pawła oraz Muzeum Ziemi Puckiej.

Na turystów w Pucku czeka cała masa atrakcji. Tradycyjne molo w Pucku skonstruowane z drewna przyciąga turystów. Zatoka Pucka sprzyja różnym formom rekreacji - znajdziesz tu porty jachtowe oraz w pełni wyposażony obiekt sportowy.

Przekonaj się, jak wiele ma do zaoferowania Puck. Siatkówka plażowa, łowienie ryb czy próbowanie swoich sił w żeglarstwie - jaką formę aktywności wybierzesz...?

 

Jak wybrać nocleg w Pucku?

 

Baza noclegowa Ziemi Puckiej jest niezwykle zróżnicowana. Spośród szerokiej gamy oferty noclegowej turyści mogą zdecydować się na nocleg w luksusowym apartamencie oraz nieco skromniejszym, lecz równie komfortowym Pensjonacie. Największy wybór noclegów dostępny jest jednak wśród domów gościnnych i kwater prywatnych. Puck jest świetną miejscowością i bazą wypadową do poznania okolicy Trójmiasta, półwyspu helskiego czy wypoczynku na szerokich plażach Władysławowa. Wybierz sprawdzony nocleg z naszej wyszukiwarki i zaplanuj udane wczasy!

oddalone od Puck: 0 km
Muzeum Ziemi Puckiej
oddalone od Puck: 4 km
Labirynt w Polu Kukurydzy
oddalone od Puck: 5 km
Morze klocków - Swarzewo