Menu

Noclegi Pobierowo

  • Pobierowo
I okolice:

Znaleziono 232 ofert noclegowych w Pobierowie i okolicy.

Pobierowo - noclegi, pokoje i domki na wakacje i weekend


Pobierowo to idealne miejsce na wczasy nad morzem – jest tu zadbana i czysta plaża oraz wiele przytulnych pensjonatów gwarantujących spokojny wypoczynek. Z ich ofertą zapoznasz się na naszej stronie. Oprócz tego możesz sprawdzić inne obiekty proponujące noclegi w Pobierowie – prywatne kwatery, domki nad samym morzem czy ośrodki wypoczynkowe. Wiele nich oferuje pobyt z wyżywieniem oraz zachęca do przyjazdu z dziećmi. Dzięki danym teleadresowym możliwy jest szybki kontakt z właścicielami obiektów i ustalenie szczegółów pobytu

Pobierowo zlokalizowane jest na Wybrzeżu Trzebiatowskim i stanowi najbardziej na zachód wysuniętą, a jednocześnie największą, miejscowość gminy Rewal. Powstała dawno temu - na pewno istniała już w XIV wieku, a nie jest wykluczone, że i wcześniej. Przez wieki kultywowane były w Pobierowie tradycje rolnicze, od XX wieku, wraz z rozwojem turystyki masowej, stało się ono miejscem, do którego coraz liczniej zjeżdżać zaczęli się wczasowicze ze wszystkich stron Polski.

Najbardziej rozpoznawalnym miejscem Pobierowa jest jego plaża. Kąpielisko otrzymało odznaczenie Błękitnej Flagi, co jest równoznaczne z tym, że miejsce to jest przyjazne środowisku, zadbane, czyste, a jednocześnie bezpieczne dla człowieka. I dlatego tak wielu turystów przyjeżdża każdego roku właśnie w to miejsce.

Drugą charakterystyczną cechą Pobierowa jest wszechobecna zieleń. Ci, którzy pragną odpoczynku i spokoju, znajdą je w licznych parkach i lasach sosnowych, porastających gęsto tereny tak wsi, jak i całej gminy. Wąskie uliczki nadają miejscowości niepowtarzalny charakter, i tym samym utwierdzają w przekonaniu, że znajdziemy tutaj wypoczynek i spokój. Turyści lubiący spokój i cisze znajdą tu coś dla siebie, uroczy las, i zapach sosny rozpościera się delikatnie po Pobierowie.

 

Jak wybrać nocleg w Pobierowie?


Baza noclegów w Pobierowie jest równie wyjątkowo zróżnicowana i zawiera zarówno oferty kwater w pokojach gościnnych, Pensjonatów, jak i cieszących się sporą popularnością domków wypoczynkowych czy apartamentów. Noclegi w Pobierowie można zarezerwować już nawet od 20zł. Dla osób ceniących komfort i wypoczynek wśród zieleni polecamy wybrać nocleg w domkach letniskowych. Domki w Pobierowie to idealna forma na spędzenie wakacji z rodziną, grupą przyjaciół bądź po prostu - we dwoje. 

oddalone od Pobierowo: 4 km
Ruiny kościoła w Trzęsaczu
oddalone od Pobierowo: 4 km
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej, Trzęsacz
oddalone od Pobierowo: 7 km
Multimedialne Muzeum na Klifie