Menu

Ośrodki wypoczynkowe nad morzem

  • nad morzem
  • osrodki-wypoczynkowe

Znaleziono 533 ofert noclegowych i okolicy.

Ośrodki wypoczynkowe nad morzem


Brak planów na wakacje? Spontaniczny wyjazd nad morze? Sprawdź, jakie ośrodki nad morzem mają wolne miejsce w wybranym przez Ciebie terminie. Wybierz się nad polskie wybrzeże i odpocznij z dala od zakorkowanych miast. Przed Tobą kilka dni, które możesz spędzić w spokojnej atmosferze i w bliskim kontakcie z naturą.

 

Zarezerwuj miejsce w ośrodku nad morzem!


Sprawdzony ośrodek wypoczynkowy nad morzem to podstawa udanego pobytu wakacyjnego. W naszej bazie noclegowej klienci znajdą oferty komfortowych pokoi w nadmorskich ośrodkach. Są wśród nich propozycje uwzględniające pobyt z wyżywieniem, stwarzające dostęp do basenu, posiadające atrakcje dla dzieci czy zezwalające na pobyt z psem. Polecane ośrodki wypoczynkowe zlokalizowane są nad samym morzem. Wyróżniają się korzystną ceną i gwarantują niezapomniany wypoczynek. Są idealne na krótki weekend i na dłuższe wakacje. Wolne miejsca nad Bałtykiem czekają!

 

Jeśli poszukujesz taniego miejsca na polskim wybrzeżu, w którym będziesz mógł odpocząć, a jednocześnie będziesz miał dostęp do wielu atrakcji, wybierz nocleg w jednej z większych miejscowości na polskim wybrzeżu. Od Świnoujścia aż po Krynicę Morską rozciąga się ponad 700-kilometrowe wybrzeże, które obfituje w atrakcyjne miejscowości. Znajdź nocleg na naszym portalu i spędź wakacje w wymarzonej lokalizacji.

 

Wakacje nad morzem - dla głodnych wrażeń


Wyjazd nad morze nie musi ograniczać się wyłącznie do plaży. Jeśli poszukujesz atrakcji, które na długo zapadną Ci w pamięć, przed zarezerwowaniem noclegu w ośrodku nad morzem, sprawdź najpierw w jakich wydarzeniach możesz uczestniczyć. Poniżej przedstawiamy trzy propozycje corocznych wydarzeń:

Sunrise Festival - raz do roku Kołobrzeg zamienia się w stolicę muzyki elektronicznej i staje się miejscem odwiedzanym przez tysiące miłośników festiwalu Sunrise,

Festiwal Słowian i Wikingów na Wolinie - wybierz się na jedną z największych imprez w całości poświęconą wczesnemu średniowieczu,

Literacki Sopot - festiwal, którego głównymi bohaterami są książki oraz polscy i zagraniczni pisarze, skierowany jest do czytelników w każdym wieku, zarówno najmłodszych, jak i tych trochę starszych.

 

Morze i nuda? Wykluczone!


Wielokilometrowe ścieżki rowerowe, które rozciągają się na wybrzeżu zachęcają do poznawania nowych miejsc oraz spoglądania na morze z perspektywy rowerowego siodełka. A oprócz roweru, co jeszcze? Noclegi nad morzem w ośrodkach wczasowych położonych przy zatoce gdańskiej doskonale nadaje się do podjęcia pierwszych prób w sportach wodnych: kitesurfingu czy windsurfingu. Dla osób, które preferują wypoczynek w spokojnej atmosferze, dobrym sposobem na spędzenie czasu jest spacer brzegiem morza, wdychanie jodu o zdrowych właściwościach oraz zbieranie muszelek.