Menu

Apartamenty Sarbinowo

  • Sarbinowo
  • apartamenty
I okolice:

Znaleziono 58 ofert noclegowych w Sarbinowie i okolicy.

Apartamenty Sarbinowo


Sarbinowo to mała nadmorska miejscowość leżąca na Wybrzeżu Słowińskim, nieopodal Mielna, która na co dzień liczy zaledwie 550 mieszkańców. Pierwsze informacje na jej temat pojawiły się na początku XIV wieku, zaś w XIX wieku koniecznie było postawienie kamienno-betonowego muru oporowego z uwagi na zagrożenie zalaniem przez Morze Bałtyckie. Turyści docenią bardzo czystą i piękną plażę oraz zabytkowe budynki, między innymi górujący nad Sarbinowem neogotycki kościół z 1856 roku czy chata rybacka. Dzieci ucieszą się zaś z pobliskiego małego zoo.

 

Bez wątpienia ta malownicza miejscowość jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących zaznać spokoju od miejskiego zgiełku. Warto zatrzymać się tutaj choć na kilka dni na przykład w komfortowych i przestronnych apartamentach o bardzo wysokim standardzie, które położone są tuż nad brzegiem morza.

 

W wielu przypadkach posiadają własny balkon, dzięki czemu jest możliwość podziwiania wschodów i zachodów słońca każdego dnia. Własny aneks kuchenny pozwala wygodnie przygotować posiłek dla całej rodziny, co z pewnością jest tańszą opcją niż jedzenie na mieście.

 

oddalone od Sarbinowo: 5 km
Bunkry w Mielnie
oddalone od Sarbinowo: 6 km
Latarnia w Gąskach
oddalone od Sarbinowo: 6 km
Posąg jelenia w Mielnie