Menu

Noclegi Niechorze

I okolice:

Znaleziono 201 ofert noclegowych w Niechorzu i okolicy.

Niechorze - noclegi, domki i pokoje na wakacje


Morze? A może jezioro? Najlepiej oba! Noclegi w Niechorzu można urozmaicać kąpielami raz w słonej wodzie, a innym razem przebywaniem przy wodzie słodkiej, ta turystyczna wieś leży bowiem pomiędzy dwoma zbiornikami wodnymi: ogromnym Bałtykiem i nieco mniejszym, choć nie takim małym jeziorem Liwia Łuża. Jezioro jest równocześnie rezerwatem przyrody i terenem objętym obszarem ochrony Natura 2000 – pod szczególną ochroną znajdują się tam przeróżne gatunki ptaków.

Przez Niechorze przebiegają ponadto aż trzy interesujące szlaki turystyczne: międzynarodowy rowerowy szlak okrążający całe morze bałtyckie - EuroVelo 10, główny pieszy czerwony szlak nadbałtycki ciągnący się wzdłuż całego polskiego wybrzeża, a także nieco mniejszy, choć nie mniej ciekawy szlak Liwiej Łuży, biegnący dookoła jeziora. Nie sposób więc przyjechać do Niechorza i się w nim nudzić.

Co więcej, przez wieś tę przebiega również, podobnie jak przez Rewal, trasa kolejki wąskotorowej z Pogorzelicy do Gryfic. Przejażdżka taką może okazać się szczególną atrakcją dla najmłodszych gości Niechorza, a i dla ich rodziców również.

Szeroką ofertę noclegów w Niechorzu kierują tam do gości domy wycieczkowe, wille i pensjonaty, a dzięki przystępnym cenom nad Bałtyk przybyć można zarówno na weekend, jak i na cały długi urlop. W połączeniu z licznymi atrakcjami oferowanymi w tym miejscu, czas spędzony w Niechorzu dla wielu jest niezapomniany.

oddalone od Niechorze: 3 km
Multimedialne Muzeum na Klifie
oddalone od Niechorze: 6 km
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej, Trzęsacz
oddalone od Niechorze: 6 km
Ruiny kościoła w Trzęsaczu