Menu

Apartamenty Darłówko

  • Darłówko
  • apartamenty
I okolice:

Znaleziono 27 ofert noclegowych w Darłówku i okolicy.

Apartamenty Darłówko


Darłówko jest dzielnicą nadmorskiego Darłowa położonego nad Morzem Bałtyckim, w dolinie rzek Wieprzy i Grabowej, gdzie znajduje się port i latarnia morska oraz park wodny. To część miasta, która ożywa szczególnie w sezonie letnim. Turyści docenią niesamowity klimat, piękną przyrodę i zachwycające krajobrazy. A jest na co popatrzeć.

 

Darłówko znajduje się w Koszalińskim Pasie Nadmorskim, czyli na obszarze chronionym. Największą atrakcją dla miłośników militariów i historii, ale nie tylko, jest z pewnością Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych. Warto też zobaczyć jedyny w Polsce most rozsuwany, którego części chowają się w specjalnych komorach.

 

Atmosfera tego miejsca przyciąga wielu turystów. Mogą oni zatrzymać się między innymi w komfortowych apartamentach o bardzo wysokim standardzie. Ich wielką zaletą jest położenie – zazwyczaj tuż nad brzegiem morza.

 

 

Wspaniały widok z okna czy balkonu zachęca do podziwiania wschodu lub zachodu słońca. W razie potrzeby można szybko przygotować posiłek dla całej rodziny – pozwala na to wyposażony aneks kuchenny. To z pewnością jest tańsza opcja w porównaniu do jedzenia na mieście.

 

oddalone od Darłówko: 0 km
Latarnia Morska w Darłówku
oddalone od Darłówko: 1 km
Park Wodny RAJ
oddalone od Darłówko: 1 km
Park linowy