Menu

Najlepsze Centrum Rozrywki - Strefa Zoltar - Atrakcje dla małych i dużych

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Gdynia
Adres: Jana z Kolna 36
Czynne: 10:00 do 22:00
  Wstęp: bezpłatny

Strefa Zoltar to Twoja STREFA rozrywki
• Arena Zoltar - elektroniczny paintball
• Arena łucznicza
• Shotguny na kulki gumowe dla dzieci bez farby i bez siniaków

• Nerfy dla najmłodszych na strzałki piankowe

• Walki Jedi na miecze świetlne 
• Reflex Room

Strefa Zoltar największe centrum rozrywki w Gdyni !

Arena Zoltar
ZOLTAR to zbliżona do tradycyjnego paintballa forma rozrywki urozmaicona i ulepszona o kilka innowacyjnych rozwiązań technicznych. Podstawową różnicą jest zastąpienie kulek z farbą wiązką całkowicie bezpiecznej dla oka podczerwieni, a plam na odzieży i siniaków specjalną kamizelką wyposażoną w czujniki. Zmiany te pozwalają przede wszystkim na usystematyzowanie gry, wyeliminowanie kontuzji oraz możliwość regulowania zasad.

Rozgrywki przeprowadzane są na specjalnie przygotowanej arenie o powierzchni blisko 400m2 usianej korytarzami, “budynkami” i urządzeniami urozmaicającymi zabawę. Efekty świetlne, dekoracje a nawet pojazdy tworzą niezwykły klimat, który przenosi gracza w strefę konfliktu z czasów “zimnej wojny” i pozwala wszystkim zawodnikom poczuć się jak w grze komputerowej takiej jak np. Call of Duty czy Battlefield. Przyjdź, spróbuj i poczuj to na własnej skórze!

Archery Arena/Shotgun/Nerf
Specjalnie przygotowana hala do strzelania się z łuków! Strzały zakończone są miękką gąbką, a uczestnicy dostają maski oraz kamizelki dzięki czemu całość przebiega w bezpiecznych warunkach! Na polu gry znajdują się dmuchane przeszkody.
Na tej samej arenie strzelamy z Shotgunów na kulki albo Nerfów na strzałki :)

Reflex Room
Specjalnie zaprojektowane pomieszczenie pozwalające przetestować waszą kondycję, refleks i dynamikę. Tutaj możecie rywalizować indywidualnie i drużynowo w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu pełnym przycisków na ścianach.
Pokój oferuje wiele trybów gry polegających na naciskaniu podświetlających się przycisków, w jak najkrótszym czasie! Myślisz, że jesteś szybki? To się jeszcze okaże ;)
 
Walki Jedi na miecze świetlne
Gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen i nie tylko!
Wejdź w wirtualny świat AR i poczuj sie jak prawdziwy rycerz Jedi walcząc na miecze świetlne przeciwko szturmowcom, potworom i innym legendarnym postaciom z tego uniwersum. Gra oferuje także możliwość współpracy oraz rywalizacji bezpośrednio z innym graczem!
Wszystko to dzięki specjalnym goglom ulepszającym otaczającą nas rzeczywisoćć oraz bardzo realistycznym kontrolerom w postaci mieczy świetlnych.
 

Nie czekaj! Rezerwuj już teraz!
Jesteśmy otwarci codziennie!
Tel: (58) 782-17-98
Kom: 792-226-588
[email protected]
www.strefazoltar.pl

Galeria zdjęć:


Zobacz lokalizację na mapie: