Menu

Domy Gościnne Jastrzębia Góra

  • jastrzebia-gora
  • domy-goscinne
I okolice:

Znaleziono 104 ofert noclegowych w Jastrzębiej Górze i okolicy.

Domy Gościnne Jastrzębia Góra


Jastrzębia Góra to najbardziej wysunięta na północ miejscowość Polski z trzema kąpieliskami. Pierwsza wzmianka na jej temat pojawiła się w okresie międzywojennym. Wcześniej była osiedlem, a potem częścią Władysławowa. Charakteryzuje ją wybrzeże klifowe i piękna, piaszczysta plaża.

 

Obowiązkowym punktem na mapie każdego turysty jest Gwiazda Północy, czyli pomnik wskazujący konkretne miejsca połączenia lądu z morzem najbardziej na północy, jak to tylko możliwe. Na uwagę zasługuje jeszcze wyjątkowa biała noc, kiedy to słońce nad wybrzeżem nie zachodzi całkowicie i zamiast mroku, przez całą dobę jest tak zwana szarówka. To niespotykane zjawisko, do którego dochodzi w czerwcu.

 

Zdecydowanie warto przyjechać do Jastrzębiej Góry i poczuć wyjątkowy klimat tego miasta, poznać serdecznych mieszkańców. Świetną opcją są noclegi w domach gościnnych, gdzie oferowane są komfortowe pokoje z łazienkami własnymi lub wspólnymi.

 

Niektóre posiadają także balkony, skąd można podziwiać wschodzące lub zachodzące słońce. Turyści mają dostęp także do kuchni bądź aneksu kuchennego, sprzętu do grillowania, do plażowania i placu zabaw dla dzieci. A wszystko to w większości znajduje się w doskonałej lokalizacji, tuż nad brzegiem morza.

 

oddalone od Jastrzębia Góra: 0 km
Najdalej wysunięty punkt na północy Polski
oddalone od Jastrzębia Góra: 1 km
Klif - Jastrzębia Góra
oddalone od Jastrzębia Góra: 1 km
Muzeum Latarnictwa Morskiego - Rozewie