Menu

Noclegi Frombork

  • frombork
I okolice:

Znaleziono 18 ofert noclegowych we Fromborku i okolicy.

Frombork - noclegi, pokoje


Frombork to emanująca spokojem miejscowość znajdująca się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Jakie atrakcje czekają na turystów we Fromborku? Cechą charakterystyczną tej malowniczej miejscowości jest zabytkowy charakter. Zlokalizowane tu muzea i zabytki zachęcają wczasowiczów do odwiedzania miejsc, przez które przemawia pewna historia i tradycja. Cennym miejscem Fromborka, będącym swego rodzaju diamentem tego miejsca, jest Wzgórze Katedralne.

 

Frombork to miejscowość, która dba również o życie kulturalne mieszkańców. Co roku w okresie letnim organizowany jest tu Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej. Główną atrakcją są muzyczne popisy znanych i cenionych wirtuozów pochodzących z Polski, jak i zza granicy.

 

Nie zapominajmy o tym, że Frombork położony jest nad brzegiem Zalewu Wiślanego - na wczasowiczów czeka tu komfortowa plaża miejska sprzyjająca kąpielom wodnym.

 

Wakacje we Fromborku nie mogą być nudne. Zaplanuj wczasy w tej malowniczej miejscowości. W naszej wyszukiwarce znajdziesz nocleg odpowiedni dla Twoich preferencji. Wybierz ofertę noclegową, która zagwarantuje tobie i twoim bliskim niezapomniane wczasy we Fromborku! 

oddalone od Frombork: 0 km
Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku
oddalone od Frombork: 0 km
 Park Astronomiczny we Fromborku
oddalone od Frombork: 11 km
Wielbładzi Garb