Menu

Noclegi Niedzica

I okolice:

Znaleziono 380 ofert noclegowych w Niedzicy i okolicy.

Niedzica - noclegi, pokoje


Niedzica to jedna z najchętniej odwiedzanych przez turystów wsi zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego. Leży w pobliżu Pienin - takie położenie sprawia, że Niedzica z roku na rok zyskuje coraz szersze grono regularnie wracających tu wczasowiczów!

 

A jakie atrakcje czekają na turystów w Niedzicy? Pierwszą z nich jest Jezioro Czorsztyńskie. Rejs statkiem po jeziorze to niezapomniane chwile zarówno dla małych, jak i dużych. Dla tych, którzy cenią sobie bezpośredni kontakt z naturą, polecamy wizytę w Pienińskim Parku Narodowym. To miejsce cenione jest przez wczasowiczów ze względu na wspaniałe krajobrazy oraz możliwość spotkania chronionych gatunków zwierząt, które żyją w rejonie Pienin.

 

Niedzica słynie również z zapory, która w Polsce jest uznana za najwyższą zaporę na terenie naszego kraju. Będąc w Niedzicy, warto skorzystać z możliwości zwiedzenia elektrowni wodnej z przewodnikiem - taka atrakcja zapewni moc niezapomnianych wrażeń zarówno tobie, jak i twoim bliskim.

 

Niedzica oferuje wczasowiczom szeroką bazę noclegową. Wybierz pokój lub apartament dostosowany do swoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź najlepszy nocleg w Niedzicy!

oddalone od Niedzica : 1 km
Spiska Kraina
oddalone od Niedzica : 2 km
Zamek w Niedzicy
oddalone od Niedzica : 2 km
Spływ Dunajcem