Menu

Noclegi Gliczarów Górny

  • gliczarow-gorny
I okolice:

Znaleziono 719 ofert noclegowych w Gliczarowie Górnym i okolicy.

Gliczarów Górny - noclegi


Jak się okazuje, Gliczarów Górny to jedna z najwyżej położonych miejscowości na terenie naszego kraju. Urlop w Gliczarowie Górdnym to strzał w dziesiątkę - dogodne położenie tej miejscowości sprawia, że można stąd podziwiać malowniczą panoramę całego Podhala oraz Tatr. Przy dobrych warunkach atmosferycznych można zaobserwować nawet Giewont oraz inne, równie cenione przez turystów szczyty gór.

 

Gliczarów Górny - atrakcje 

 

Gliczarów Górny to swego rodzaju pigułka podhalańskiej kultury oraz budownictwa. Przechadzając się ulicami Gliczarowa Górnego można zaobserwować charakterystyczne dla tego regionu budynki: wąskie domki, których nieodłącznym elementem są strome dachy. Ważną atrakcją Gliczarowa Górnego jest również kościół pw. Przemienienia Pańskiego, który reprezentuje styl tatrzański.

 

Noclegi w Gliczarowie Górnym

 

Zapoznaj się z  naszą ofertą noclegową w Gliczarowie Górnym - to wyjątkowy punkt na mapie Polski, który warto odwiedzić! Najpopularniejsze typy noclegu w tej miejscowości to pokoje w domach gościnnych oraz Pensjonaty. Zarezerwuj nocleg na wczasy u podnóża Tatr

oddalone od Gliczarów Górny: 4 km
Termy w Bukowinie Tatrzańskiej
oddalone od Gliczarów Górny: 4 km
Park Linowy Modrzewiowy Bór
oddalone od Gliczarów Górny: 6 km
Termy w Białce Tatrzańskiej