Menu

Noclegi Bukowina Tatrzańska

  • bukowina-tatrzanska
I okolice:

Znaleziono 699 ofert noclegowych w Bukowinie Tatrzańskiej i okolicy.

Bukowina Tatrzańska - noclegi


Bukowina Tatrzańska leży na wysokości od 860 do ponad 1000 m n.p.m. i słynie przede wszystkim z atrakcji turystyczno-narciarskich. Rozbudowana baza noclegowa z pięknymi widokami aż kusi do przyjazdu do Bukowiny. Dodatkową atrakcją w tej malowniczej wsi są stoki narciarskie oraz liczne małe wyciągi, z których z powodzeniem korzystają zimą niemal wszyscy miłośnicy białego szaleństwa.

To, co sprawia, że Bukowina Tatrzańska jest atrakcyjna dla turystów, to przede wszystkim natura, która ukształtowała ten teren setki tysięcy lat temu - mowa tu przede wszystkim o wodzie termalnej, śniegu po kolana oraz… wysokich szczytach do zdobycia!

Bukowina Tatrzańska to wieś podhalańska położona u stóp Tatr. To miejsce jest prawdziwym rajem dla narciarzy. Znajdziesz tu aż 10 kolejek krzesełkowych oraz 30 wyciągów narciarskich. Trasy, jakimi dysponuje Bukowina Tatrzańska, są doceniane nie tylko przez polskich narciarzy, ale również zagranicznych pasjonatów tego zimowego sportu. Dobrze oświetlone trasy dają gwarancję bezpieczeństwa, a sztucznie dośnieżane stoki zapewniają komfort w czasie zjazdu.

Kolejną atrakcją są Termy Bukovina, które oferują wczasowiczom wspaniałe kąpieliska termalne. Tuż nieopodal term znajduje się czterogwiazdkowy hotel - decydując się na nocleg w tym miejscu możesz mieć pewność fachowej obsługi na najwyższym poziomie.

Odwiedzając Bukowinę Tatrzańską warto wybrać się Domu Ludowego, w którym co roku odbywa się festiwal Sabałowe Bajania. Ponadto, w tej malowniczej górskiej miejscowości znajdują się charakterystyczne dla tego regionu drewniane pensjonaty wybudowane w okresie międzywojennym.

 

oddalone od Bukowina Tatrzańska: 2 km
Termy w Bukowinie Tatrzańskiej
oddalone od Bukowina Tatrzańska: 5 km
ESc House Białka Tatrzańska
oddalone od Bukowina Tatrzańska: 5 km
Termy w Białce Tatrzańskiej