Menu

Ośrodki wypoczynkowe Dąbki

  • Dąbki
  • osrodki-wypoczynkowe
I okolice:

Znaleziono 63 ofert noclegowych w Dąbkach i okolicy.

Ośrodki wypoczynkowe Dąbki


Dąbki to niewielka nadmorska miejscowość leżąca przy jeziorze Bukowo. Ze względu na mikroklimat panujący w tym miejscu, duże nasłonecznienie oraz wysoką zawartość jodu w powietrzu, okolicom tym nadano status uzdrowiska.

 

Wypoczynek w Dąbkach jest nie tylko przyjemny, ale i prozdrowotny. Decydując się na spędzenie urlopu w Dąbkach, można skorzystać z możliwości, jakie daje bliskość jeziora i spróbować swoich sił w sportach wodnych. A w przerwie najlepiej udać się na plażę, aby wypocząć w promieniach słońca.

 

Chcąc spędzić przyjemne wakacje w Dąbkach, warto przyjrzeć się ofercie ośrodków wypoczynkowych. To głównie letniskowe domki, które charakteryzuje klimatyczny wystrój oraz malownicza okolica. W ośrodkach wypoczynkowych w Dąbkach goście mogą liczyć na komfortowe pokoje z łazienkami, aneksem kuchennym i niezbędnym wyposażeniem. Dodatkowo do dyspozycji wypoczywających jest teren rekreacyjny, z którego można swobodnie korzystać. Ośrodki wypoczynkowe to idealne miejsce na spędzenie urlopu dla rodzin z dziećmi.

 

oddalone od Dąbki: 0 km
Ranczo Mustafa w Dąbkach
oddalone od Dąbki: 7 km
Park linowy
oddalone od Dąbki: 7 km
Gotycki zamek książęcy w Darłowie