Menu

Ośrodki wypoczynkowe Ustronie Morskie

  • ustronie-morskie
  • osrodki-wypoczynkowe
I okolice:

Znaleziono 82 ofert noclegowych w Ustroniu Morskim i okolicy.

Ośrodki wypoczynkowe Ustronie Morskie


Ustronie Morskie jest jedną z mniejszych miejscowości położonych na Pomorzu Zachodnim, a dokładniej Wybrzeżu Słowińskim. Posiada przystań morską, a także letnie kąpielisko morskie. Wszystko to jest okraszone piękną plażą i malowniczymi widokami dosłownie o każdej porze roku.

 

Amatorzy aktywnego wypoczynku mogą natomiast skorzystać ze szlaku turystycznego i rowerowego. Pozostaje jeszcze bliższe zapoznanie się z umocnieniami wojskowymi z okresu PRL-u czy ukrytymi w lasach schronami i działobitniami.

 

Dla pełnej wygody i wysokiego standardu urlopu, a jednocześnie dość taniego, doskonałym rozwiązaniem jest zatrzymanie się chociaż na kilka dni w ośrodku wypoczynkowym, głównie z komfortowymi i dobrze wyposażonymi domkami.

 

Zapewnia on wówczas nie tylko jakość urlopu, ale też liczne atrakcje. Prawie każdy z budynków posiada boiska do gier zespołowych, korty tenisowe czy kręgielnie. To doskonały rodzaj noclegu dla rodzin z dziećmi. Istnieje także możliwość korzystania z kuchni bądź wykupienia wyżywienia.

 

oddalone od Ustronie Morskie : 1 km
Skansen Chleba w Ustroniu Morskim
oddalone od Ustronie Morskie : 1 km
Festiwal Kultury Indyjskiej
oddalone od Ustronie Morskie : 5 km
Błękitny Szlak Turystyczny