Menu

Noclegi Jurata

I okolice:

Znaleziono 76 ofert noclegowych w Juracie i okolicy.

Jurata noclegi - pokoje


Jurata położona jest na Mierzei Helskiej, nad Morzem Bałtyckim. To kurort wypoczynkowy z letnim kąpieliskiem morskim. Przez Juratę przebiega linia kolejowa łącząca Hel z Gdynią. Nie trudno znaleźć w Juracie nocleg - zaopatrzona jest w liczne domy wypoczynkowe i hotele. Wielu turystów docenia jej walory, spędzając tu wczasy nad morzem.

 

Jurata - wczasy dla kogo?

 

Jurata to letniskowa miejscowość zlokalizowana na Mierzei Helskiej. Została założona w 1928 roku i od tego czasu jest niezwykle chętnie odwiedzana przez turystów - w szczególności w czasie lata, gdy słoneczna pogoda pozwala w pełni wykorzystać turystyczny potencjał tego miejsca.

To, co wyróżnia Juratę na tle innych nadmorskich miejscowości, to przede wszystkim piaszczyste plaże, które sprzyjają wypoczynkowi. Główną atrakcję w Juracie jest deptak Międzymorze. To miejsce, przez które przemawia romantyczny klimat.

Fanatycy sportów wodnych z pewnością nie będą nudzić się w Juracie. Wczasowicze mają możliwość skorzystania z wypożyczalni profesjonalnego sprzętu wodnego. Dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w żeglarstwie ciekawą propozycją będą organizowane w Juracie szkolenia żeglarskie i windsurfingowe. Na ulicy Międzymorze w Juracie znajdziesz również pomnik Wojciecha Kossaka.

 

Jaki nocleg wybrać w Juracie?

 

Cechą charakterystyczną bazy noclegowej w Juracie są luksusowe pokoje i apartamenty. Zapoznaj się z ofertą noclegową Juraty dostępną na naszej stronie. Wierzymy, że wspólnie z naszą pomocą wybierzesz ofertę noclegową, która spełni maksimum twoich oczekiwań! Dla rodzin polecamy komfortowe apartamenty oraz ośrodki wypoczynkowe. 

 

oddalone od Jurata: 0 km
Park Linkowy Ju-huu - Jurata
oddalone od Jurata: 4 km
Chata Rybaka - Jastarnia
oddalone od Jurata: 4 km
Muzeum Pod Strzechą - Jastarnia