Menu

Noclegi Witów

  • Witów
I okolice:

Znaleziono 470 ofert noclegowych w Witowie i okolicy.

Witów - noclegi, pokoje


Witów to niewielka miejscowość leżąca nad rzeką Czarny Dunajec. Tuż nieopodal Witowa znajduje się Tatrzański Park Narodowy oraz niezwykle ceniona przez turystów Dolina Chochołowska. Witów położony jest na wysokości ok. 800-900 m. n.p.m. Niewątpliwie zaletą Witowa jest również jego lokalizacja - decydując się na nocleg na tym terenie, nie musisz obawiać się atrakcje. Witów położony jest w niedalekim sąsiedztwie Zakopanego oraz stacji narciarskiej Witów SKI.

 

Witów - dla kogo?

 

Dla tych, którzy szukają odprężenia, Witów jest idealnym miejscem, w którym warto zaplanować urlop. Świeże powietrze i tętniąca życiem natura to wszystko to, czego potrzebuje każdy z nas. W Witowie każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno zwolennicy aktywnego spędzenia czasu, jak i biernego odpoczynku. Bogactwo zieleni i obszerne lasy sprawiają, że teren ten staje się rajem dla pasjonatów grzybobrania oraz leśnych wycieczek.

 

Noclegi w Witowie - kiedy na wczasy?

 

Witów to chętnie odwiedzana miejscowość zarówno w na letnie wakacje, jak i ferie zimowe. Szeroka baza noclegowa sprawia, że z roku na rok grono powracających tu turystów sukcesywnie zwiększa się. Za pomocą naszej strony internetowej zarezerwuj sprawdzony nocleg w Witowie.

oddalone od Witów: 4 km
Park Linowy TATRA ADVENTURE
oddalone od Witów: 6 km
Muzeum Powstania Chochołowskiego
oddalone od Witów: 7 km
Bezpłatne wycieczki z przewodnikiem