Menu

Noclegi Wilkasy

  • wilkasy
I okolice:

Znaleziono 158 ofert noclegowych w Wilkasach i okolicy.

Wilkasy - noclegi


Wilkasy to jedna z najbardziej cenionych wsi zlokalizowanych na Mazurach, która tętni życiem w szczególności w okresie letnim. W tym czasie do tego niewielkiego miasteczka przybywają turyści z różnych zakątków Polski. Miejscowość ta otoczona jest jeziorami, takimi jak: Wilkasy Małe, Wilkasy Duże oraz Tajty. Takie położenie sprawia, że wczasy w Wilkasach stają się niezapomnianym doznaniem.

 

Miejscowość ta zachęca wczasowiczów przede wszystkim do aktywnego spędzania czasu. Jak wiadomo - ruch to zdrowie! Jeśli twoją pasją jest żeglarstwo, kitesurfing lub windsurfing, to Wilkasy są miejscem dla ciebie. Zaletą jest również to, że nie musisz zabierać ze sobą profesjonalnego sprzętu. W Wilkasach czeka na ciebie wypożyczalnia sprzętu wodnego. Tu każdy znajdzie coś dla siebie - kajaki, jachty… Wszystko po to, by sprawiać radość wczasowiczom.

Zielone lasy sprzyjają spacerom nordic walking oraz rowerowym wycieczkom. Tak spędzony czas sprzyja dobremu samopoczuciu oraz relaksowi.

W Wilkasach znajdziesz bogatą ofertę noclegową. Turyści mają możliwość wyboru dogodnego miejsca noclegowego w atrakcyjnej cenie.

oddalone od Wilkasy: 2 km
Twierdza Boyen
oddalone od Wilkasy: 3 km
Park Linowy Wiewióra
oddalone od Wilkasy: 4 km
Wieża Ciśnień w Giżycku