Menu

Noclegi Kruklanki

  • kruklanki
I okolice:

Znaleziono 128 ofert noclegowych w Kruklankach i okolicy.

Kruklanki - noclegi, pokoje


Wakacje w Polsce warto spędzić w Kruklankach. Kruklanki to duża, niezwykle kolorowa i barwna mazurska wieś, która z roku na rok coraz chętniej odwiedzana jest przez turystów. Na pierwszy rzut oka Kruklanki przypominają niewielkie miasteczko - znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. Nie można poddać wątpliwości, że Kruklanki to centrum nieskażonej natury, soczystej zieleni i świeżego powietrza.

 

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele obiektów oferujących komfortowy nocleg w Kruklankach. Wczasowicze mają do wyboru szeroki wachlarz opcji noclegowych. Rodziny z dziećmi po całym dniu wrażeń będą mogły odpocząć w przytulnych domkach, ośrodkach wypoczynkowych lub pensjonatach. Wolne pokoje z pełnym wyposażeniem można również znaleźć w prywatnych hotelach.

 

Będąc w Kruklankach warto zapoznać się z historią tutejszego regionu. Historia wsi Kruklanki jest niezwykle ciekawa, bowiem sięga połowy XVI wieku - to czas, w którym doszło do intensywnej kolonizacji Mazur Garbatych.

 

Odwiedzając Kruklanki, warto wybrać się również na jednodniową wycieczkę do Puszczy Boreckiej. To wspaniała okazja do tego, by zobaczyć stado żubrów - sprzyja temu taras widokowy wybudowany w Wolisku. Kruklanki to ciekawa propozycja dla osób, które uwielbiają spędzać czas aktywnie. Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że czas spędzony na rowerze sprzyja nie tylko zdrowiu, ale również dobremu samopoczuciu. Kruklanki dysponują aż siedmioma oznakowanymi trasami rowerowymi.

 

Fanatycy biernego wypoczynku również znajdą w Kruklankach coś dla siebie. Urlop spędzony na strzeżonej plaży jeziora Gołdopiowo to gwarancja udanego wypoczynku. Turyści mają możliwość skorzystania z wypożyczalni sprzętu wodnego, boiska do siatkówki lub siłowni. W Kruklankach nie będą się nudzić również najmłodsi - specjalnie dla najmniejszych przygotowano bezpieczny plac zabaw.

oddalone od Kruklanki: 11 km
Wieża Ciśnień w Giżycku
oddalone od Kruklanki: 13 km
Park Linowy Wiewióra
oddalone od Kruklanki: 13 km
Twierdza Boyen