Menu

Noclegi Węgorzewo

  • wegorzewo
I okolice:

Znaleziono 88 ofert noclegowych w Węgorzewie i okolicy.

Węgorzewo - noclegi, pokoje


Węgorzewo to idealne miejsce urlopowe, w którym każdy będzie mógł zregenerować siły i zapomnieć o codziennych troskach. Krajobraz Węgorzewa jest na tyle zróżnicowany, że pozwala zarówno na wędrówki piesze i rowerowe oraz leniwe wylegiwanie się na gorącej plaży. Ziemia węgorzewska obfituje w liczne szlaki i ścieżki, które ciągną się przez tętniące zielenią lasy aż po brzegi spokojnych jezior.

 

Węgorzewo to prawdziwy raj dla zapalonych wędkarzy i zwolenników sportów wodnych. Idea tego miasteczka jest następująca: dbać o komfort turystów. Decydując się na urlop w Węgorzewie otrzymujesz gwarancję wypoczynku na najwyższym poziomie. Na turystów czekają tu liczne wypożyczalnie kajaków. Ciekawym urozmaiceniem wolnego czasu są organizowane w okresie letnim rejsy statkami. Dla zwolenników sportów wodnych i osób żądnych konkretnej dawki adrenaliny mamy dobrą informację: w Węgorzewie będziesz mógł skorzystać ze zjazdu na linach oraz zasięgnąć lekcji u specjalistów z nurkowania.

 

Warto wspomnieć również o zabytkach architektonicznych zlokalizowanych na terenie Węgorzewa. Dużą popularnością wśród zwiedzających cieszy się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła oraz zamek pokrzyżacki z XIV wieku.

Rozbudowana baza noclegowa na terenie Węgorzewa sprawia, że każdy turysta znajdzie tu miejsce noclegowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Właściciele apartamentów, pokoi i kwater zapraszają gości do odwiedzenia Węgorzewa zarówno w okresie letnim, jak i zimowym.

oddalone od Węgorzewo: 0 km
Park Etnograficzny nad Węgorapą
oddalone od Węgorzewo: 0 km
Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie
oddalone od Węgorzewo: 20 km
Wieża Ciśnień w Giżycku