Menu

Noclegi Szczyrk

  • szczyrk
I okolice:

Znaleziono 365 ofert noclegowych w Szczyrku i okolicy.

Szczyrk - noclegi, pokoje i domki na wakacje i weekend

  • Ceny: od 20 zł 700 zł


Noclegi w Szczyrku są skierowane nie tylko do osób zainteresowanych skokami narciarskimi, ale także do osób kochających naturę i długie wędrówki po polskich górach. Niewielkie, acz klimatyczne miasteczko ma wiele do zaoferowania.

 

Letnie wczasy z dziećmi, wyjazd na weekend - to nie ma znaczenia. Cały czas czeka na Ciebie szeroki wybór miejsc noclegowych w atrakcyjnych cenach. Pokoje z kominkiem, kwatery, apartamenty, pensjonaty, domki, hotele, ośrodki wypoczynkowe i agroturystyka - wybór jest naprawdę spory!

 

Szczyrk to niewielkie miasteczko turystyczne położone w Beskidzie Śląskim na wysokości od 460 do 600 m n.p.m. Miasto dysponuje prężną bazą noclegową. Turysta odwiedzający Szczyrk może liczyć na szeroki wachlarz proponowanych usług noclegowych. Również baza gastronomiczna przedstawia się imponująco. Dla wielu turystów Szczyrk to przede wszystkim góry z najlepszymi w Polsce trasami narciarskimi, dziesiątkami wyciągów, licznymi szlakami turystycznymi, rowerowymi. To idealne miejsce na wypoczynek przez cały rok: zarówno w sezonie narciarskim, jak i poza nim. 

Kompleks skoczni narciarskich SKALITE
oddalone od Szczyrk: 3 km
Jaskinia w Trzech Kopcach