Menu

Mieszkania Kołobrzeg

  • Kołobrzeg
  • mieszkania
I okolice:

Znaleziono 133 ofert noclegowych w Kołobrzegu i okolicy.

Mieszkania Kołobrzeg


Kołobrzeg to miasto uzdrowiskowe z trzema letnimi kąpieliskami morskimi, położone na Pomorzu Zachodnim, czyli w ciepłym rejonie Polski. Występują tu liczne źródła wody mineralnej, solanki oraz pokłady borowiny. Warto odwiedzić także port i latarnię morską lub pospacerować wzdłuż molo. Kołobrzeg to także piękne plaże, mnóstwo jodu i liczne koncerty, imprezy plenerowe oraz oczywiście słynny Sunrise Festival.

 

Warto też sprawdzić to urokliwe miasto poza sezonem, na przykład zimą, i skorzystać z licznych atrakcji turystycznych – Muzeum Oręża Polskiego, Muzeum Figur Woskowych, pozostałości fortyfikacji i XVII-wiecznej twierdzy czy Ukrytej Krainy, która przenosi dzieci w świat magii.

 

Do odwiedzenia tego wyjątkowego miasta zachęca przede wszystkim jego niepowtarzalna atmosfera i klimat. Warto spędzić tu przynajmniej kilka dni. Doskonałą opcją dla osób, które nie lubią zbędnych wydatków, są mieszkania do wynajęcia.

 

Postawienie na prywatne kwatery to bardzo dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy podczas urlopu, nie tracąc przy tym na jakości, bowiem wszystkie oferty są w bardzo wysokim standardzie. Znajdują się też w doskonałej lokalizacji, w samym centrum lub tuż nad brzegiem morza.

 

oddalone od Kołobrzeg: 0 km
Wieża ciśnień Kołobrzeg
oddalone od Kołobrzeg: 0 km
Baszta Prochowa - Kołobrzeg
oddalone od Kołobrzeg: 1 km
Muzeum Oręża Polskiego