Menu

Hotele Kołobrzeg

  • Kołobrzeg
  • hotele
I okolice:

Znaleziono 31 ofert noclegowych w Kołobrzegu i okolicy.

Hotele Kołobrzeg


Kołobrzeg przez wielu uznawany jest za turystyczną stolicę Polski. Potwierdza to fakt, że w 2017 roku był najczęściej wybieranym miastem pośród wszystkich w województwie zachodniopomorskim. Co więcej, Kołobrzeg cieszy się popularnością nie tylko w okresie wakacyjnym, ale również przez cały rok. Jest tak za sprawą bajkowych plaż, doskonałej infrastruktury turystycznej, wspaniałych zabytków, lecz przede wszystkim świetnej bazy noclegowej.

 

Perłę w turystycznej koronie Kołobrzegu stanowi sieć nowoczesnych hoteli, które powstały w ostatnich latach nad brzegiem Bałtyku. Zastąpiły one ośrodki uzdrowiskowe i sanatoria, oferując znacznie bardziej kompleksową i prestiżową obsługę.

 

Wielogwiazdkowe hotele stały się symbolem Kołobrzegu, stanowiąc unikat na skalę Polski. Ich głównym atutem jest lokalizacja nad samym brzegiem morza oraz rozbudowana oferta rekreacyjno-wypoczynkowa. W jej skład wchodzi dostęp do m.in. kompleksów uzdrowiskowych i spa, luksusowych pokojów oraz ekskluzywnych restauracji. Do doskonała propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i seniorów szukających wypoczynku z klasą.

 

oddalone od Kołobrzeg: 0 km
Wieża ciśnień Kołobrzeg
oddalone od Kołobrzeg: 0 km
Baszta Prochowa - Kołobrzeg
oddalone od Kołobrzeg: 1 km
Muzeum Oręża Polskiego