Menu

Domy Gościnne Dąbki

  • Dąbki
  • domy-goscinne
I okolice:

Znaleziono 25 ofert noclegowych w Dąbkach i okolicy.

Domy Gościnne Dąbki


Dąbki to malownicza wieś uzdrowiskowa położona na Wybrzeżu Słowińskim, nad Morzem Bałtyckim, jak również i nad brzegiem jeziora Bukowo, zaledwie 7 km od Darłowa. Takie umiejscowienie sprzyja rozkwitowi turystyki. Dąbki posiadają przystań morską oraz 7 zakładów lecznictwa uzdrowiskowego. Co więcej, występuje tutaj wyjątkowy mikroklimat.

 

Warto więc zatrzymać się w Dąbkach między innymi ze względu na duże nasłonecznienie i czystość powietrza pełnego jodu, mieszającego się z zachwycającym aromatem licznych drzew iglastych i rozległych lasów.

 

Wszystko to sprawia, że Dąbki są doskonałym miejscem do wypoczynku przez okrągły rok – dla osób chcących odpocząć, podreperować zdrowie, dla wędkarzy, jak również dla fanów sportów wodnych, na przykład żeglarstwa, windsurfingu czy kitesurfingu, oraz dla miłośników pieszych i rowerowych wędrówek.

 

Jedną ze świetnych i tanich opcji jest nocleg w domach gościnnych. Dostępne tam pokoje są bardzo komfortowe. W większości posiadają własną łazienkę, choć wiele jest też takich, gdzie łazienka jest ogólnodostępna. Dodatkowo prawie zawsze przy pokoju jest balkon, skąd można podziwiać piękno natury.

 

Istnieje też możliwość korzystania z kuchni oraz ze sprzętu do grillowania i z leżaków. Duże znaczenie mają również atrakcje dla najmłodszych, jak na przykład plac zabaw. Warto też pamiętać, że w domach gościnnych dostępna jest opcja wykupienia dodatkowego wyżywienia.

 

oddalone od Dąbki: 0 km
Ranczo Mustafa w Dąbkach
oddalone od Dąbki: 7 km
Park linowy
oddalone od Dąbki: 7 km
Gotycki zamek książęcy w Darłowie