Menu

Mieszkania Ustka

  • Ustka
  • mieszkania
I okolice:

Znaleziono 49 ofert noclegowych w Ustce i okolicy.

Mieszkania Ustka


Ustka to nie tylko nadmorski kurort, ale przede wszystkim miasto uzdrowiskowe z dwoma kąpieliskami letnimi. Historia tego magicznego miejsca sięga aż XIV wieku. Na uwagę zasługują tutaj szerokie i czyste plaże, promenada, architektura nawiązująca do tradycji rybackich, malownicze uliczki i port.

 

Turyści docenią też liczne atrakcje, które dostępne są przez okrągły rok. Warto także odwiedzić latarnię morską, sztuczne lodowisko i muzea, na przykład Muzeum Chleba czy Muzeum Minerałów, gdzie znajduje się nawet szkielet dinozaura.

 

Piękną przyrodę oraz doskonały klimat Ustki można bez przeszkód podziwiać zarówno w sezonie letnim, jak i poza nim. Hotele położone tuż nad brzegiem morza zapewniają bardzo wysoki standard wypoczynku, nawet dla najbardziej wymagających osób.

 

Doskonałą opcją są też znajdujące się w świetnej lokalizacji mieszkania do wynajęcia, które również pozwalają na podziwianie widoku z balkonu. Ponadto możliwość przygotowania potraw we własnej kuchni jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem dla osób liczących się z finansami podczas urlopu.

 

oddalone od Ustka: 0 km
Muzeum Ziemi Usteckiej
oddalone od Ustka: 0 km
Skwer 3 gracji w Ustce
oddalone od Ustka: 1 km
Muzeum Chleba w Ustce