Menu

Koncerty w Dolinie Charlotty 2016

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Ustka
  Wstęp: płatny

Dolina Charlotty cieszy się zasłużoną renomą wśród fanów wakacyjnych festiwali i imprez muzycznych. Daleko od zgiełku miasta, zaledwie kilka kilometrów od malowniczej Ustki i bałtyckich plaż powstał raj dla miłośników klasycznego rocka.

 

W tym roku na fanów muzyki i dobrej rozrywki czeka kilka fantastycznych propozycji. Sezon w Dolinie Charlotty zainauguruje 25 czerwca Kabareton z udziałem prawdziwych klasyków: Kabaretu Ani Mru Mru, Kabaretu Neonówka i Kabaretu Czesuaf. Imprezę poprowadzi nieoceniony Piotr Bałtroczyk.

 

7 lipca koncert dadzą Suzi Quatro i Kasia Kowalska. Suzi Quatro to największa gwiazda glam rocka lat 70., która podbiła USA i Europę. W Dolinie Charlotty wystąpi razem z Kasią Kowalską, jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Następnego dnia prawdziwy hit – koncert Carlosa Santany. „Charlotta to mój nowy dom!" - mówił Santana podczas pierwszego występu w 2013 roku. Warto na własne oczy przekonać się, co tak magicznego jest w tym miejscu! 25 lipca na scenie Charlotty odbędą się dwa koncerty. Najpierw zagra Marillion, brytyjski zespół, który w końcu lat 80. podbijał listy przebojów. Zaraz po nim Mike & The Mechanics założony przez Mike'a Rutherforda, wokalistę słynnego Genesis. A 26 lipca Dolina Charlotty gościć będzie kolejną legendę rocka – Deep Purple. Sierpień to koncert The Sisters of Mercy, brytyjskiej kapeli znanej z ciężkich, postpunkowych brzmień. 6 sierpnia wystąpi natomiast Whitesnake, jeden z najpopularniejszych zespołów hardrockowych na świecie.

 

Na zakończenie wakacji w Dolinie Charlotty od 25 do 28 sierpnia odbędzie się Charlotta Custom Moto Fest, czyli czterodniowy zlot motocyklistów. W programie tradycyjna parada, wystawy motoryzacyjne i koncerty m.in. grup Hamak Band, M.A.M. Trio, Bemy czy Dr Misio.


Zobacz lokalizację na mapie: