Menu

Pensjonaty Niechorze

  • Niechorze
  • pensjonaty
I okolice:

Znaleziono 65 ofert noclegowych w Niechorzu i okolicy.

Pensjonaty Niechorze


Niechorze to typowo turystyczna miejscowość nadmorska, w której czeka wiele atrakcji. Tutaj możesz nie tylko poddać się błogiemu lenistwu na plaży, ale również pozwiedzać. Za główną atrakcję Niechorza można uznać popularne i cieszące się uznaniem turystów niechorskie SPA.

 

Poza tym, będąc w tym miejscu warto zobaczyć zabytkową latarnię morską wybudowaną w XIX wieku, Dworzec Gryfickiej Kolei Wąskotorowej w Niechorzu z przełomu XIX i XX wieku, a także, udając się 2 km dalej do Lędzina, wiatrak w holenderskim stylu z 1723 roku, obecnie pełniący funkcję hotelu.

 

Noclegi w pensjonatach to wygodne i komfortowe pokoje dla całych rodzin, grup przyjaciół oraz par. Pokoje wyposażone są we wszelkie udogodnienia, takie jak internet, telewizor i prywatna łazienka. Pensjonaty w Niechorzu zlokalizowane są w atrakcyjnych miejscach miejscowości, często w pobliżu morza.

 

To całoroczne obiekty, w których można wygodnie wypoczywać. Do dyspozycji gości są dodatkowe atrakcje, takie jak basen, siłownia czy restauracja – niektóre pensjonaty oferują również wyżywienie, dzięki czemu można zaoszczędzić czas.

 

oddalone od Niechorze: 3 km
Multimedialne Muzeum na Klifie
oddalone od Niechorze: 6 km
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej, Trzęsacz
oddalone od Niechorze: 6 km
Ruiny kościoła w Trzęsaczu