Menu

Gospodarstwo Agroturystyczne IRENA

Bolesława Prusa 5, 43-460 Wisła

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw

Odległości:

  • Odległość do wyciągu: 300 m

Gospodarstwo Agroturystyczne "Irena" znajduje się w Centrum Wisły w pobliżu dworca PKP i PKS. Obiekt mieści się w pobliżu obiektów rekreacyjno-sportowych oraz licznych szkalów spacerowych i ścieżek rowerowych biegnących wzdłuż rzeki Wisły.

To znakomita baza do wypraw turystycznych na szlaki górskie oraz stacji narciarskich, jak również wycieczek samochodowych po Beskidzie Śląskim i Żywieckim (Ustroń, Cieszyn, Istebna, Jaworzynka, Koniaków, Milówka, Żywiec, Szczyrk). Blisko stąd na Słowacje i do Czech. Nasi Goście mają wiele możliwości!

Przygotowaliśmy dla Państwa pokoje 2-, 3-, 4- i 5-osobowe. Pokoje 5 os. to studia dwupokojowe (2+3) doskonałe do wypoczynku rodzin z dziećmi, oraz dwa pokoje z łożem małżeńskim + dostawka dla dziecka. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę, wyposażony aneks kuchenny, lodówkę, mikrofalę, TV SAT i internet.

Posiadamy ogród ze stylową dużą altanką, w altance jest grill, wędzarnia oraz wyposażona kuchnia. Dla dzieci mini plac zabaw, trampolina, stół pingpongowy. Goście mają możliwość wypożyczenia rowerów i nart.

Na terenie posesji znajduje się parking, brama zamykana na pilota, każdy z gości dostaje pilota do bramy. Wyżywienie - zapraszamy do korzystania z obiadów w sąsiadującej z naszym obiektem regionalnej jadłodajni i kuchni domowej.

Dokładamy strań, by pobyt u nas był dla Państwa miłym przeżyciem. Zapraszamy serdecznie!

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela
Brak ofert specjalnych.

pokoje 2-, 3-, 4- i 5-osobowe. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę, wyposażony aneks kuchenny, lodówkę, mikrofalę, TV SAT i internet.

Zobacz

Gospodarstwo Agroturystyc…

Wisła

od 0 PLN