Menu

Kwatery prywatne Ustronie Morskie

  • Ustronie Morskie
  • kwatery-prywatne
I okolice:

Znaleziono 146 ofert noclegowych w Ustroniu Morskim i okolicy.

Kwatery prywatne Ustronie Morskie


Ustronie Morskie jest niewielką miejscowością typowo turystyczną, dlatego warto ją odwiedzić w sezonie letnim lub wiosną. To właśnie wtedy otwiera się najwięcej restauracji czy atrakcji. Ustronie Morskie jest świetnym miejscem dla osób, które poszukują relaksu i odpoczynku.

 

Piękne plaże zachęcają do leżakowania, kąpielisko – do zażywania morskich kąpieli. A fani aktywnego spędzania czasu mogą wybrać się na rowerową przejażdżkę szlakiem rowerowym, który prowadzi do dwóch najstarszych dębów w Polsce.

 

Sposobem na ekonomiczne wakacje jest wynajęcie kwatery prywatnej. Wygodne pokoje w dogodnych lokalizacjach oraz dostęp do kuchni to zalety tego rozwiązania. Niższe niż w przypadku pensjonatów ceny pozwalają zaoszczędzić pieniądze, które można wydać na atrakcje w Ustroniu, wycieczki czy pyszną rybkę.

 

Kwatery prywatne to świetny wybór dla rodzin z dziećmi – wiele obiektów dysponuje ogródkiem z placem zabaw dla maluchów i miejscem wypoczynku dla rodziców. Można to wykorzystać i spędzać ciepłe wieczory na świeżym powietrzu.

 

oddalone od Ustronie Morskie : 1 km
Skansen Chleba w Ustroniu Morskim
oddalone od Ustronie Morskie : 1 km
Festiwal Kultury Indyjskiej
oddalone od Ustronie Morskie : 5 km
Błękitny Szlak Turystyczny