Menu

Ośrodki wypoczynkowe Rowy

  • Rowy
  • osrodki-wypoczynkowe
I okolice:

Znaleziono 18 ofert noclegowych w Rowach i okolicy.

Ośrodki wypoczynkowe Rowy


Rowy to niewielka nadmorska miejscowość, która ożywa w sezonie letnim. Nie jest jednak przepełniona tłumami, dlatego jeżeli pragniesz w wakacje odpocząć od wielkiego miasta i spędzić urlop w ciszy i spokoju – Rowy to idealny wybór dla ciebie.

 

Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne, piaszczyste plaże zachęcają do zażywania słońca nad brzegiem morza, a okoliczne lasy czynią tutejsze powietrze świeżym i czystym. Wielbiciele natury powinni odwiedzić Słowiński Park Narodowy i przejść się jednym lub kilkoma z wielu dostępnych szlaków turystycznych.

 

Ośrodki wypoczynkowe w Rowach to świetny pomysł na komfortowe spędzenie urlopu. Obiekty oferują wygodne pokoje dla par oraz dla większej liczby osób. Do dyspozycji gości w apartamentach oddane są także łazienki i aneksy kuchenne, a część pokoi ma także balkony.

 

Pokoje wyposażone są w telewizory oraz zapewniają dostęp do internetu, a wiele obiektów oferuje gościom również możliwość wykupienia posiłków lub bar na miejscu. Ośrodek to dobry pomysł na nocleg dla rodzin z dziećmi – część z nich dysponuje placami zabaw oraz teren rekreacyjnym wokół obiektu.

 

oddalone od Rowy: 4 km
Klif w Dębinie
oddalone od Rowy: 10 km
Wieża widokowa - Rowokół
oddalone od Rowy: 11 km
Muzeum Przyrodnicze w Smołdzinie