Menu

Noclegi Ostróda

  • ostroda
I okolice:

Znaleziono 16 ofert noclegowych w Ostródzie i okolicy.

Ostróda - noclegi, pokoje


Do niewątpliwych zalet Ostródy należy zaliczyć jej położenie, które - jak się okazuje - przyciąga wielu turystów z całej Polski. Ostróda usytuowana jest na pograniczu pięciu malowniczych jezior, które otoczone są gęstymi, zielonymi lasami. Tak dobre warunki przyrodnicze sprawiają, że do Ostródy spływają turyści, którzy na co dzień żyją w wielkich aglomeracjach.

 

Noclegi w Ostródzie oferuje wiele pensjonatów, które możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej. Korzystając z naszego serwisu otrzymujesz możliwość wyboru noclegu spośród szerokiej bazy noclegowej. W pełni wyposażony pokój lub przestrzenny i komfortowy apartament dostosowany do potrzeb rodziny z dziećmi…? Zapoznaj się z ofertami noclegowymi dostępnymi na naszej stronie i wspólnie zaplanujmy niezapomniany urlop w Ostródzie!

 

Zastanawiasz się, jakie atrakcje turystyczne czekają na Ciebie w Ostródzie…? Główną atrakcją jest molo, które stało się niejako symbolem Ostródy. To miejsce, w którym tętni życie, a organizowane tam koncerty na wodzie zaspokajają potrzeby kulturalne. Wokół molo znajduje się sieć restauracji i klimatycznych kawiarenek - wszystko to sprawia, że to jeden z głównych punktów na mapie Ostródy, który jest wart odwiedzenia.

 

Wakacje to czas, w którym w Ostródzie dzieje się naprawdę wiele. Organizowane tam imprezy, takie jak: Międzynarodowy Zlot Motocykli lub Dni Ostródy przyciągają turystów z odległych zakątków naszego kraju.

 

To, co wyróżnia Ostródę na tle innych miejscowości, to przede wszystkim bogaty dorobek architektoniczny. Będąc w Ostródzie warto zobaczyć zamek krzyżacki oraz Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny z XIV w.

oddalone od Ostróda: 35 km
Park Rozrywki Makumba
oddalone od Ostróda: 36 km
Planetarium Olsztyn