Menu

Noclegi Mrągowo

  • mragowo
I okolice:

Znaleziono 203 ofert noclegowych w Mrągowie i okolicy.

Mrągowo - noclegi, pokoje


Mrągowo to jedno z najbardziej znanych i cenionych miast położonych w sercu województwa warmińsko-mazurskiego. Rozwinięta baza turystyczna oraz nieprzeciętne walory przyrodnicze sprawiają, że miejsce to jest chętnie odwiedzane przez setki tysięcy turystów. Na naszej stronie internetowej można znaleźć adresy hoteli i ośrodków wypoczynkowych dostosowanych do oczekiwań wczasowiczów. To miasto oferuje turystom ponad 2000 miejsc noclegowych - tak rozbudowana baza noclegowa pozwala odwiedzającym wybrać hotel, pensjonat lub kwaterę starannie dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

 

Mrągowo - wczasy dla kogo i kiedy?

 

Mrągowo to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek dający możliwość obcowania z naturą. Nieopodal tego 23-tysięcznego miasta znajduje się Mazurski Park Narodowy. Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to miejsce, w którym każdy wczasowicz będzie mógł oderwać się od codziennych obowiązków i trosk. Aktywnemu wypoczynkowi sprzyjają liczne szlaki, które zachęcają turystów do pieszych wędrówek lub organizowania rowerowych wycieczek. O walorach przyrodniczych Mrągowa można by mówić wiele, jednak należy zwrócić również uwagę na zabytki, które stanowią ważny element historii. Do najciekawszych zabytków Mrągowa należy zaliczyć: Kościół Rzymsko-Katolicki p.w. św. Wojciecha z XIX w., Kościół Prawosławny p.w. Przemienienia Pańskiego, budynek Wartowni Bośniackiej, Kościół Ewangelicko-Augsburski z XVIII w. Warto poznać również historię kamieniczek usytuowanych przy ul. Warszawskiej, Roosevelta i Królewieckiej.

 

Władze miasta dbają o komfort zarówno turystów, jak i mieszkańców. W ostatnich kilku latach w Mrągowie nieustannie realizowane są niezwykle ważne dla otoczenia projekty, których cel jest następujący: chronić naturę. Miasteczko Mrongoville, kultujące westernową tradycję i obyczaje, stało się istotnym elementem na turystycznej mapie Mrągowa.

 

Wczasowicze chętnie odwiedzają Mrągowo szczególnie w okresie letnim - w blasku słońca spacerowicze znajdą ochłodę przy urokliwym jeziorku Magistrackim. Standardowym elementem krajobrazu tej krainy są żaglówki i łódeczki.

 

Jaki wybrać nocleg w Mrągowie?

 

Szeroki wybór miejsc noclegowych w Mrągowie sprawia, że każdy wczasowicz znajdzie miejsce idealne dla siebie. Noclegi dostosowane są zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Ekskluzywne apartamenty lub przytulne pokoje z tradycyjnym, ciepłym designem - wszystko po to, by zapewnić turystom najwyższy komfort! Korzystając z naszego portalu masz możliwość wyboru bezpiecznego i pewnego noclegu na terenie Mrągowa.

oddalone od Mrągowo: 1 km
Piknik Country - Mrągowo 2014
oddalone od Mrągowo: 2 km
Góra Czterech Wiatrów
oddalone od Mrągowo: 2 km
Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie