Menu

Domy Gościnne Dźwirzyno

  • Dźwirzyno
  • domy-goscinne
I okolice:

Znaleziono 115 ofert noclegowych w Dźwirzynie i okolicy.

Domy Gościnne Dźwirzyno


Dźwirzyno to miejscowość uzdrowiskowa leżąca nieopodal Kołobrzegu z portem morskim, kąpieliskiem letnim i rozbudowaną bazą wypoczynkowo-turystyczną. Jego historia sięga XIII wieku i ściśle wiąże się z losami Jeziora Resko Przymorskie, nad którym jest położone. Obecnie może się także poszczycić jedną z najpiękniejszych plaż na Wybrzeżu i jednym z najczystszych morskich kąpielisk.

 

Szeroka plaża utworzona z malutkich ziarenek piasku przechodzi w kierunku lądu w zachwycający wał wydmowy, porośnięty lasem sosnowym. Dźwirzyno posiada nowoczesną przystań windsurfingową i jachtową, a turyści mogą podziwiać rosnące tu ponad 250-letnie dęby szypułkowe.

 

Wyjątkowy klimat tej nadmorskiej miejscowości zachęca do wypoczynku. Świetnym i tanim noclegiem są położone często tuż nad wodą domy gościnne, a w nich komfortowe pokoje z łazienkami własnymi lub wspólnymi. Wśród udogodnień, jakie można spotkać w tych kwaterach, są między innymi aneks kuchenny bądź ogólnodostępna kuchnia, balkony, TV czy zestaw plażowy. W wielu obiektach jest możliwość wykupienia wyżywienia.

 

oddalone od Dźwirzyno: 9 km
Kołobrzeg za 50%
oddalone od Dźwirzyno: 10 km
Kościół Św. Jana w Budzistowie
oddalone od Dźwirzyno: 10 km
Miasto Myszy - Atrakcja Kołobrzegu