Menu

O.W.S Strzecha

ul. Górska 12, 57-340 Duszniki-Zdrój

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 25 zł


Ośrodek STRZECHA charakteryzuje sie niezwykle atrakcyjnym położeniem - pod lasem, na zboczu Ptasiej Góry, w strefie uzdrowiskowej z widokiem na Zdrój i centrum miasta.

Ośrodek Strzecha to także wspaniałe miejsce na wypoczynek i relaks w Dusznikach Zdroju. Ogrodzony teren i położenie z dala od ruchliwych ulic stanowią oazę spokoju i bezpieczeństwa.

Budynek jest 3 kondygnacyjny: na parterze posiadamy trzy pokoje z oknami na zachód (przepiękny widok na Duszniki), oraz jeden pokój po stronie wschodniej. Na pierwszym piętrze udostępniamy pięć pokojów a na II piętrze dwa.

 Do Państwa dyspozycji oddajemy 50 miejsc w jedenastu pokojach 3,4,5 i 6 osobowych w budynku głównym. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

W naszej ofercie posiadamy również 4 domki tylu "Brda" 8 osobowe. Domki są piętrowe, posiadają łazienki oraz TV. Domki ustawione są frontem do strony zachodniej (przepiekny widok na panoramę Dusznik i Gór Stołowych).

W ośrodku posiadamy w pełni wyposażoną kuchnię oraz jadalnię i świetlicę. Możliwe jest więc wykupienie do pobytu pełnego wyżywienia (lub jego części).

Masz pytania? Zadzwoń lub wypełnij formularz

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

Ośrodek Strzecha to także wspaniałe miejsce na wypoczynek i relaks w Dusznikach Zdroju.

Zobacz

O.W.S Strzecha

Duszniki-Zdrój

od 25 PLN