Menu

Noclegi Duszniki-Zdrój

I okolice:

Znaleziono 195 ofert noclegowych w Dusznikach Zdroju i okolicy.

Duszniki Zdrój - noclegi, pokoje na wakacje i weekend


Przedstawiamy noclegi w mieście Duszniki-Zdrój, które słynie z parku uzdrowiskowego i pijalni wód mineralnych. Dokonaj rezerwacji noclegu w atrakcyjnej cenie, wyjedź na wczasy i poczuj niesamowity klimat Duszników-Zdrój.

Oferujemy szeroki wybór noclegów, dostosowanych do Twoich wymagań, abyś mógł się cieszyć spokojnym wypoczynkiem. W naszej bazie znajdziesz oferty pokoi z kominkiem lub bez, ośrodków wypoczynkowych, hoteli z basenem, pensjonatów, apartamentów, kwater a nawet agroturystykę. Odwiedź miasto, w którym przebywał Fryderyk Chopin i skosztuj leczniczych wód mineralnych.

 

Duszniki-Zdrój to miasto z historią i bogatą tradycją. Początek jego istnienia sięga jeszcze czasów średniowiecza. Część uzdrowiskowa Dusznik-Zdroju położona jest poza centrum miasta, co zapewnia turystom większą  ciszę i spokój. Znakomita baza noclegowa (hotele, pensjonaty, domy wypoczynkowe, sanatoria), w większej części znajduje się przy Parku Zdrojowym. Duszniki-Zdrój to doskonały punkt wypadowy dla wycieczek w Góry Stołowe, na Szczeliniec Wielki, w Góry Orlickie oraz Góry Bystrzyckie, do rezerwatu Błędne Skały oraz Wambierzyc. Ważną atrakcją Dusznik-Zdroju jest odbywający się corocznie z początkiem sierpnia festiwal chopinowski.

oddalone od Duszniki-Zdrój: 8 km
25 Międzynarodowe Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej w Polanicy - Zdroju
oddalone od Duszniki-Zdrój: 9 km
Ogród Japoński w Jarkowie
oddalone od Duszniki-Zdrój: 11 km
Park Linowy i Park Rozrywki