Menu

Domki Darłówko

  • Darłówko
  • domki-wypoczynkowe
I okolice:

Znaleziono 111 ofert noclegowych w Darłówku i okolicy.

Domki Darłówko


Darłówko to nadmorska część miasta Darłowa znajdującego się na Wybrzeżu Słowińskim z portem morskim, latarnią morską i parkiem wodnym. W sezonie letnim pełni turystyczno-wypoczynkową funkcję. Niewątpliwie największą zaletą tej dzielnicy jest jej fantastyczny klimat, walory przyrodnicze i krajobrazowe.

 

Darłówko położone jest na chronionym obszarze Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego. Posiada mnóstwo niepowtarzalnych rzeczy, między innymi most rozsuwany, który chowa się w specjalnych komorach oraz organizowany w pompą Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych.

 

Warto poczuć niesamowitą atmosferę tego miejsca i zatrzymać się chociaż na weekend. Świetną propozycją taniego noclegu są komfortowe domki wypoczynkowe. To propozycja, która przypadnie do gustu szczególnie rodzinom z dziećmi czy grupom przyjaciół.

 

Niewątpliwie ich zaletą jest bliskość morza, spokój i cisza. Domki posiadają wygodne pokoje, wyposażone aneksy kuchenne i łazienki. Dodatkowo często dostępne są także meble plażowe i tarasowe, a dzieci mogą pobawić się na placu zabaw. W wielu przypadkach akceptowany jest także przyjazd ze zwierzętami.

 

oddalone od Darłówko: 0 km
Latarnia Morska w Darłówku
oddalone od Darłówko: 1 km
Park Wodny RAJ
oddalone od Darłówko: 1 km
Park linowy