Menu

Kwatery Prywatne U Gałów

Środkowa 46, 34-405 Białka Tatrzańska

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Ilość miejsc noclegowych: 36


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw

W naszej ofercie posiadamy dwa budynki "Dom Drewniany" i "Dom Murowany".


Dom Murowany posiada w sumie 15 miejsc noclegowych. Dla Gości dostępne pokoje 2-, 3-, 4-osobowe, wszystkie są z łazienkami, internetem bezprzewodowym i TV, a także z wydzielonym aneksem kuchennym, narożnikiem i stołem wyłącznie dla naszych gości.


Nasi goście mają możliwość wykupienia domowych posiłków. Przy domu znajduje bepzpłatny parking dla naszych Gości. Za domem przygotowlaiśmy plac zabaw z huśtawkami oraz stół z ławkami pod zadaszoną altaną oraz grill. W odległości ok. 100 m od naszego budynku u sąsiada znajduje się zjeżdżalnia wodna, basen oraz potoczek.


Dom Drewniany posiada łącznie 21 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych. Wszystkie z łazienkami oraz internetem bezprzewodowym. Wszystkie pokoje są wykończone w drewnie oraz posiadają telewizor. Na parterze znajduje się stołówka, a na pierwszym piętrze świetlica z TV, fotelami i narożnikiem.


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

W naszej ofercie posiadamy dwa budynki "Dom Drewniany" i "Dom Murowany". Pokoje 2-, 3-, 4-osobowe, wszystkie są z łazienkami, Wi-Fi oraz TV

Zobacz

Kwatery Prywatne U Gałów

Białka Tatrzańska

od 0 PLN