Menu

Dom Wczasowy Wróbel

ul.Środkowa 149 a, 34-405 Białka Tatrzańska

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 45 zł


Udogodnienia obiektu:

  • internet

Dom Wczasowy WRÓBEL w Białce Tatrzańskiej zaprasza na wypoczynek. Wokół jest wiele dróg polnych zachęcających do jazd rowerowych i dłuższych, rodzinnych spacerów.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy do wynajęcia 38 miejsc w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych z łazienkami. Pokoje wyposażone są w nowe meble, w panele telewizyjne - każdy z odtwarzaczem dvd oraz są w zasięgu wewnętrznej sieci internetowej Wi-Fi. Na piętrach są aneksy kuchenne do przygotowania małych posiłków i gorących napojów.

Przy domu jest teren zielony z miejscem na grill, hustawki i zjeżdżalnię dla dzieci. Obok domu jest utwardzony, obszerny plac do parkowania samochodów lub autokarów.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort Gosci w całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia tytoniu; pokoje są kontrolowane czujnikami dymu.

Zapewniamy domowe wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, które podajemy u Mamy, w jadalni domu wypoczynkowego GAZDA, tuż obok.

W odległości kilkuset metrów działa Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska z wyciągiem krzesełkowym czynnym cały rok oraz Ośrodek Narciarski i Terma Bania.

Serdecznie zapraszamy

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

Dom Wczasowy WRÓBEL w Białce Tatrzańskiej zaprasza na wypoczynek! 

Zobacz

Dom Wczasowy Wróbel

Białka Tatrzańska

od 45 PLN