Użytkownicy serwisu poszukujący noclegu mogą dodawać ogłoszenia w dziale „Szukam noclegu„. Informacje o ogłoszeniach, na które możesz odpowiedzieć, znajdziesz w Panelu Klienta (są widoczne z lewej strony).

Jak odpowiadać na ogłoszenia?

  1. Wybierz obiekt (jeśli masz więcej niż jeden)
  2. Uzupełnij treść swojej oferty
  3. Podaj cenę (za całość lub za osobę)

Twoja odpowiedź może być widoczna tylko dla ogłoszeniodawcy – w tym celu należy zaznaczyć opcję „Odpowiedź prywatna”.

Po uzupełnieniu wszystkiego skorzystaj z przycisku [Wyślij ofertę]

Aby się wyróżnić, nie poprzestawaj na ogólnej informacji. Wykorzystaj fakt, że masz okazje porozmawiać z osobą zainteresowaną pobytem. Zachęć ją, by skorzystała właśnie z Twojej propozycji.

Powiadomienia o nowych ogłoszeniach

Możesz włączyć powiadomieniach o nowych ogłoszeniach z Twojej okolicy. Aby to zrobić, zaloguj się do Panelu Klienta, a następnie użyj linku „Moje dane” (widoczne w zakładce „Twoje konto”).

Dzięki temu dowiesz się o nowym ogłoszeniu kiedy tylko zostanie dodane. W wiadomości mailowej znajdziesz treść ogłoszenia oraz możliwość szybkiej odpowiedzi – wystarczy użyć przycisku „Kliknij tutaj aby odpowiedzieć” a następnie wypełnić formularz jak powyżej.

Szukam noclegu – dlaczego warto odpowiadać?

Odpowiadając na zapytanie Szukam Noclegu docierasz do osób poważnie zainteresowanych dokonaniem rezerwacji w Twojej okolicy. Udzielając rzetelnej odpowiedzi, zwiększasz szansę na wybór właśnie Twojej oferty.

Data aktualizacji: 11 marca 2019

Poprzedni artykułCo warto zobaczyć w Górach Sowich?
Następny artykuł8 częstych błędów na stronie internetowej obiektu noclegowego
Łukasz Szymczak
Z branżą turystyczną związany od początku 2013 roku. Na co dzień doradza w wyborze i wdrażaniu skutecznej strategii marketingowej obiektów noclegowych. Pomaga dbać o wysoką jakość prezentacji w portalu e-wczasy.pl