Menu

D.W Juhas

Zwardoń 92A, 34-373 Zwardoń

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 25 zł do 55 zł

Ilość miejsc noclegowych: 40

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • parking

Ukształtowanie przełęczy zwardońskiej i jej położenie tworzą wyjątkowy mikroklimat zapewniający słoneczne i przesiąknięte zielenią lato, a zimą długotrwałą i grubą pokrywę śnieżną. Zwardoń jest miejscowością niewielką i spokojną. Posiada znakomite warunki do organizowania bliższych lub dalszych wycieczek narciarskich, rowerowych i pieszych. Sezon letni trwa tutaj od maja do października, natomiast na nartach można z powodzeniem jeździć jeszcze pod koniec marca. Jest to w tej chwili najlepsza miejscowość narciarska na żywiecczyźnie.

Ok. 60 km do źródeł termalnych na Slowacji


Z Juhasa wszędzie blisko:

- na Słowację
- sklep - 5min
- Disco Europa - 10min
- PKS-PKP - 15min
- Poczta - 15min
- Kościół - 15min

Ośrodek posiada 40 miejsc w pokojach dwu-, trzy-, cztero- lub pięcio- osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki. Z okien juhasa będą Państwo mogli podziwiać piękne zwardońskie widoki. W Juhasie szczególną uwagę kładzie się na miłą obsługę i domową atmosferę. Cały ośrodek jest nowy, czysty i przytulny. Juhas posiada także przestronną jadalnię, w której serwowane są smaczne, domowe potrawy. Wolne chwile można przyjemnie spędzić w sali klubowej z telewizorem (TV Sat, Video), bilardem i ping-pongiem. Również na zewnątrz ośrodka znajdą Państwo mnóstwo miejsca do odpoczynku zarówno na łonie natury jak i na specjalnie do tego przygotowanym tarasie.


ORGANIZUJEMY:
- wczasy
- białe i zielone szkoły
- kolonie letnie
- zimowiska
- wycieczki
- imprezy okolicznościowe

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Na terenie naszego ośrodka w odległości ok. 20m. znajdują się trzy wyciągi narciarskie.

Nasz parking mieści ok 20 samochodów, na terenie zamkniętym.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

Ośrodek wypoczynku letniego i zimowego, położony na granicznej przełęczy zwardońskiej, na północnym skraju beskidu żywieckiego. Juhas jest doskonałą bazą wypadową do organizacji wycieczek między innymi na Wielką Raczę, Beskid Śląski

Zobacz

D.W Juhas

Zwardoń

od 25 PLN