Menu

Krakus Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy

Zawoja 1819, Zawoja

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 80 zł

Ilość miejsc noclegowych: 105


Udogodnienia obiektu:

  • parking

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do malowniczo położonego w Zawoi, w otoczeniu rzeki lasu i gór Ośrodka Rehabilitacyjno Wypoczynkowego "Krakus".

Naszą bazę noclegową stanowią, funkcjonalnie wyposażone i przytulne pokoje z łazienkami i TV. Dysponujemy 105 miejscami noclegowymi w przytulnych i komfortowych pokojach 2-4 osobowych. Wszystkie pokoje z łazienkami i TV. Część pokoi z balkonami i widokiem na góry.

Zapewniamy doskonałe wyżywienie. Śniadania podajemy w formie bufetu. Obiadokolacje z obsługą kelnerską.

Niewielka odległość od wyciągów narciarskich oraz szlaków pieszych i rowerowych sprawia, iż stanowi on miejsce idealnego wypoczynku zarówno dla amatorów, białego szaleństwa, jak i miłośników innych form wypoczynku.

Na terenie obiektu znajduje się kawiarnia z bilardem i dartsem (rzutki), sauna infrared, restauracja, sala do ćwiczeń treningowo usprawniających, sala konferencyjna oraz jedyna w Zawoi GROTA SOLNA.

Każdy znajdzie tu wśród górskich szczytów, malowniczych kotlin, leśnych ostępów, łąk i hal pachnących ziołami, to co dziś już bezcenne: ciszę i bezpośredni kontakt z nieskażoną przyrodą.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do malowniczo położonego w Zawoi, w otoczeniu rzeki lasu i gór Ośrodka Rehabilitacyjno Wypoczynkowego "Krakus".

Zobacz

Krakus Ośrodek Rehabilita…

Zawoja

od 80 PLN