Menu

Aparthotel Nowy Świat 28

Nowy Świat 28, 00-373 Warszawa

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • internet

Aparthotel Nowy Świat 28 znajduje się tuż przy najsłynniejszych i najbardziej prestiżowych ulicach w Polsce: Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu, które prowadzą do Pałacu Prezydenckiego, na warszawską Starówkę i Zamek Królewski. Stanowią też najważniejszą część Traktu Królewskiego.

W wysokich na ponad 3 metry apartamentach zachowano wszystko, co udało się odrestaurować: plafony na sufitach, część stolarki okiennej, drzwi i podłóg. Całość została uzupełniona meblami stylizowanymi, wykonanymi na zamówienie lub oryginalnymi; wyszukanymi w antykwariatach czy na pchlich targach.

Każdy z dostępnych apartamentów jest wygodny, nowoczesny i wyposażony w zmywarkę, ekspres do kawy, płytę grzewczą, telewizor, bezprzewodowy internet, zestaw do prasowania czy suszarkę do włosów.

Wnętrza zostały tak zaprojektowane, by zaspokoić różne gusta. Są tu kameralne apartamenty na romantyczny wyjazd we dwoje, służbową podróż, ale też większe, na wypad ze znajomymi czy rodziną. Każdy z nich zachowuje jednak ten sam styl: klimatyczne retro z nowoczesnym twistem.

Możliwość rezerwacji on-line. Dostępne terminy oraz ceny można sprawdzić na bieżąco, po kliknięciu w przycisk "Sprawdź dostępność".

Zapraszamy serdecznie!

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 08 luty 2019 roku | Ostatnia modyfikacja: 28 marzec 2019 roku
Wyświetleń: 111

Brak ofert specjalnych.

Każdy z dostępnych apartamentów jest wygodny, nowoczesny i wyposażony w zmywarkę, ekspres do kawy, płytę grzewczą, telewizor, bezprzewodowy internet, 

Zobacz

Aparthotel Nowy Świat 28

Warszawa

od 0 PLN