Menu

Bocianówka

Daszyńskiego 72, 43-450 Ustroń

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 50 zł do 60 zł

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw

Odległości:

  • Odległość do centrum: 1500 m

Zapraszamy do Bocianówki! Przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe apartamenty oraz dwuosobowe pokoje gościnne z łazienkami i dostępem do aneksu kuchennego. W każdym pokoju na wyposażeniu znajduje się lodówka oraz czajnik z kubkami i powitalną herbatą.

Każdy apartament został przemyślany i przystosowany do indywidualnych potrzeb, aby czas mijał spokojnie i na najwyższym poziomie. Wszystkie Apartamenty i dwuosobowe pokoje gościnne posiadają dostęp do sieci Wi-fi oraz zostały wyposażone w indywidualnie regulowany system klimatyzacji. Na terenie obiektu posiadamy dostęp do pralni oraz deski do prasowania wraz z żelazkiem.

Naszym Gościom oferujemy wygodę i udany wypoczynek, szczególnie przy pobycie z dziećmi (dwa apartamenty zostały wyposażone w bajkowe dwuosobowe Antresole do spania i spędzania wolnego czasu przez Państwa pociechy).

Na terenie ogrodu znajduje się malownicza drewniana altanka z grilem i stołami do biesiadowania. W ogródku znajduje się wolno stojący grill z możliwością zrobienia tradycyjnego grila, ale również naszego regionalnego kociołka, który można u nas zamówić i gotowy wstawić do paleniska, a również przygotować samemu.

Dla Gości ogrodzony parking, monitorowany.

Lokalizacja Bocianówki umożliwia łatwy dostęp do wielu ciekawych miejsc, a zarazem znajduje się w spokojnej okolicy. Z naszego terenu można dostrzec górę Równicę oraz Czantorię. Ponadto ok. 400 m od Bocianówki znajduje się Bulwar nad Wisłą prowadzący do centrum, który jest idealnym początkiem trasy na wyprawę pieszą lub rowerową.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela
Brak ofert specjalnych.