Menu

Pokoje Gościnne u Jana

Michała Drzymały 11, 72-600 Świnoujście

Cena: od 50 zł do 70 zł

Ilość miejsc noclegowych: 24


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking

Odległości:

  • Odległość do morza: 800 m

Serdecznie Państwa zapraszamy na wakacyjny wypoczynek w najpiękniejszym mieście nad polskim morzem. Nasze obiekty znajdują się w dwóch lokalizacjach.

Pierwszy z nich usytuowany jest w pobliżu Parku Zdrojowego z placem zabaw dla dzieci, urządzeniami sportowo - rekreacyjnymi oraz boiskami, co czyni to miejsce niezwykle atrakcyjnym, w którym można się zrelaksować i odpocząć od miejskiego zgiełku. Ponadto w okolicy znajduje się kanał portowy, przystań jachtowa, szpital, sklepy Biedronka i Lidl oraz ścieżki piesze i rowerowe, prowadzące do lokalnych zabytków.

Drugi z naszych obiektów znajduje się przy polsko - niemieckiej granicy, co pozwala na wycieczki piesze, rowerowe i samochodowe do naszych zachodnich sąsiadów, kolej UBB zapewniająca połączenie kolejowe z Niemcami, piękne szlaki rowerowe prowadzące przez promenadę transgraniczną, sklepy Biedronka i Intermarsche, a także McDonald.

Nasze obiekty oddalone są około 800 m od plaży. Naszym gościom oferujemy pokoje 2 i 3 osobowe do wyboru z osobną lub wspólną łazienką i dostępem do kuchni. W każdym pokoju znajduje się czajnik elektryczny i telewizor. Wszystkim wczasowiczom zapewniamy stały dostęp do internetu za pośrednictwem sieci wi-fi, cztery miejsca parkingowe, a także możliwość wypożyczenia rowerów. Ponadto na terenie naszych obiektów wyznaczone są miejsca do grillowania.

W Świnoujściu jest wiele atrakcji turystycznych, m.in.: zabytkowe forty, latarnia morska, szlaki rowerowe, wycieczki po porcie, rejsy do Międzyzdrojów oraz do niemieckich portów: Ahlbeck, Herringsdorf, Bansin, Zinnowitz. Ponadto w centrum miasta znajduje się kino usytuowane w galerii handlowej Corso.

Od każdego wczasowicza pobieramy opłatę klimatyczną w wysokości 4 zł/os dziennie.

Będzie nam bardzo miło Państwa gościć. Gwarantujemy ciekawy i spokojny wypoczynek w naszym mieście.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 14 marzec 2019 roku | Ostatnia modyfikacja: 01 kwiecień 2019 roku
Wyświetleń: 4714

Brak ofert specjalnych.