Menu

Dolina Charlotty

Strzelinko 14, 76-200 Słupsk


Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 100 zł do 200 zł

Ilość miejsc noclegowych: 40


Gościnne podwoje otwierają przed Państwem dwa obiekty kompleksu wypoczynkowego: oryginalny Pensjonat Zelazna Podkowa i przytulna Rybaczówka, oferujące łącznie 40 miejsc noclegowych.
Żelazna Podkowa znajduje się nad autentyczną stajnią pełną koni i przygotowana zostałą specjalnie z myślą o miłośnikach jazdy konnej. Obiekt zbudowany jest zgodnie z tradycyjną formą architektoniczną Pomorza, zwaną budownictwem szachulcowym (XIX w.). Jego ryglowa konstrukcja kryje rustykalne wnętrze, a kute elementy ozdobne dopełniają klimatu spokoju i bezpieczeństwa. Każdy z naszych apartamentów został nazwany imieniem konia, którego portret zdobi wnętrze. O poranku, z okien i tarasów, podziwiać można parkury i padoki, a w oddali leśną zwierzynę żerującą o tej porze.
Dla Gości pragnących spędzić miłe chwile w kameralnym gronie czy przyjaciół, przygotowaliśmy maleńką Rybaczówkę. Ten luksusowy obiekt, składający się z komfortowych apartamentów oraz uroczego salonu kominkowego, jest w stanie prrzyjąć jednorazowo 11 osób. Wyjątkowe położenie na jednej z wysepek Jeziora Zamełowskiego oraz odpowiednia aranżacja wnętrz, stwarzają nastrój zespolenia z przyrodą, wyciszenia i wyjątkowej kameralności.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

Z prawdziwą przyjemnością witamy Państwa w Dolinie Charlotty, miejscu urokliwym, spokojnym i intrygującym...

Zobacz

Dolina Charlotty

Słupsk

od 100 PLN