Menu

Pokoje Gościnne Natalia

Kościuszki 68 c, 34-500 Poronin

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • parking

Zapraszamy serdecznie do naszego domu! Tutaj wypoczniecie, dobrze zjecie i miło spędzicie czas ze swoimi bliskimi.

Nasz obiekt położony jest na pograniczu Zakopanego i Poronina przy ul. Kościuszki 68 c. Usytyowanie obiektu pozwala na wypoczynek w ciszy i spokoju, a jednocześnie łatwy i szybki dojazd do centrum Zakopanego, jak również do szlaków turystycznych.

Bardzo dobry dojazd do wyciągów narciarskich m.in. Białka, Bukowina Tatrzańska, Małe Ciche, harenda, Nosal, Suche.

Oferujemy Państwu pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone są w czajniki bezprzewododwe, szafy, łoże małzeńskie i pojedyńcze, stoliki i pufy. Większość pokoi posiada swoje balkony z których rozciąga się piękna panorama Tatr.

Oferujemy wypoczynek dla gości indywidualnych. Obok budynku znajduje sie regionalny szałas, gdzie mozna rozpalić ognisko, upiec kiełbaske i miło spędzić czas.

Na życzenie Państwa prowadzimy domowe wyżywienie w przystępnych cenach. Organizujemy kuligi i ogniska na życzenie z kapelą góralską, pieczenie prosiaka lub barana. Przy obiekcie znajduje sie bezpłatny parking.

Nocując w naszym obiekcie otrzymasz ZA DARMO Tatrzańską Kartę Rabatową która pozwoli Ci na uzyskanie wielu zniżek na atrakcje: wyciągi, baseny termalne, karczmy i wiele więcej!

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

Oferujemy Państwu pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone są w czajniki bezprzewododwe, szafy, łoże małzeńskie i pojedyńcze, stoliki i pufy.

Zobacz

Pokoje Gościnne Natalia

Poronin

od 0 PLN