Menu

Willa "Słoneczny Promyk"

ul. Zielone Wzgórze 3, 38-610 Polańczyk

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 40 zł


Willa Słoneczny Promyk zlokalizowana jest w miejscowości Polańczyk, położonej nad przepięknym, rozpościerającym się na ok. 164 km kwadratowe morzem bieszczadzkim jakim zwykło być określane Jezioro Solińskie.

Oddajemy do dyspozycji w wysokim standardzie pokoje 2 i 3 osobowe, a także pokoje rodzinne. Elastyczna liczba miejsc noclegowych w pokojach (możliwość dostosowania do aktualnego zapotrzebowania przyjezdnych np.: dostawka dla dziecka, znajomego, usunięcie łóżka z pokoju itd.) Wszystkie pokoje posiadają balkon/taras z widokiem na przepiękną panoramę Bieszczadów i Soliny. Pokoje posiadają oddzielne łazienki i toalety w wysokim standardzie. Każdy pokój posiada nowy telewizor LCD. Nasi goście mają do dyspozycji w pokojach pojemną szafę wyposażoną w duże lustra.

Do dyspozycji Gości niezależna, duża, nowocześnie i kompleksowo wyposażona kuchnia. Wysokiej jakości lodówka, kuchnia gazowa z piecem, zlewozmywak, mikrofala, krajalnica, czajnik bezprzewodowy oraz wszelkie niezbędne zestawy garnków, sztućców i naczyń jak: szklanki, talerze, kieliszki. Kuchnia wyposażona w przestrzenną jadalnię wyposażoną w stoliki i krzesła.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.